Oglas za posao: Universal Capital Bank zapošljava referenta prodaje

Dodajte komentar

Universal Capital banka ad Podgorica

Oglašava potrebu za slobodnim radnim mjestom:

Referent prodaje – blagajnik

Broj izvršilaca: 1

na određeno vrijeme

Mjesto rada: Podgorica

Opis poslova:

  • uspostavljanje i održavanje poslovnog kontakta sa klijentima i komunikacija o uslugama i proizvodima Banke;
  • obezbjeđivanje potrebne dokumentacije vezane za uspostavljanje poslovnog odnosa sa klijentima;
  • otvaranje računa i obavljanje štedno depozitnih poslova, prijem i obrada platnih naloga za gotovinska i bezgotovinska plaćanja;
  • prijem i obrada reklamacija klijenata iz poslovnog domena;
  • dnevna kontrola dokumenata šalterskog poslovanja;
  • kontrola rada blagajni;
  • arhiviranje dokumentacije iz poslovnog domena;
  • obavlja ostale poslove po nalogu nadređenog rukovodioca;

Uslovi:

–         minimum SSS;

–         radno iskustvo ne kraće od 1 godine, na istim ili sličnim poslovima;

–         poznavanje rada na računaru;

–         poznavanje engleskog jezika;

Osobine koje kandidat treba da posjeduje:

–         odgovornost i pouzdanost;

–         komunikativnost i izražene vještine poslovne korespodencije

–         dobro organizovanje aktivnosti;

–         pozitivan stav i timski rad.

Kako aplicirati:

Prijave su otvorene do 18. jula 2022. godine, a svi zainteresovani kandidati se na oglas mogu prijaviti slanjem biografije na: [email protected].

Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Podijeli ovaj članak
Ostavite komentar

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *