Oglasi za posao: Brend menadžer

Brend manager

Broj izvšilaca: 1

Lokacija: Podgorica

Opis posla

  • Strategija, planiranje i izvršavanje raznih promotivnih aktivnosti
  • Istraživanje tržišta za brend
  • Analiza prodaje
  • Razvoj i unapređenje odnosa sa kupcima
  • Organizacija i praćenje rada promotera
  • Mjesečno, kvartalno i godišnje izvještavanje o rezultatima
  • Koordinacija sa marketinškim i medijskim kućama, organizovanje i kontrola medijskih kampanja
  • Provođenje svih aktivnosti vezanih uz razvoj brendova
  • Učestvovanje u razvoju i predlaganju strategije razvoja brendova te lansiranju novih proizvoda
  • Uska saradnja s prodajnim predstavnicima kako bi se pratilo ostvarivanje planova prodajnih i marketinških kampanja
  • Redovno evaluiranje i interpretiranje rezultata prodaje, udjela na tržištu i stanja konkurencije

Uslovi

  • VSS
  • Minimum 2 godine iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru (Excel program)

Profil traženog kandidata:

  • Izražena komunikativnost i sklonost ka timskom radu
  • Samoinicijativnost
  • Visoke organizacione sposobnosti
  • Profesionalnost

Nudimo Vam

  • Obezbijeđena obuka
  • Službeni automobil
  • Mogućnost dobre zarade
  • Mogućnost napredovanja
  • Rad u stabilnoj kompaniji

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete: [email protected]
Kontakt: 069/116-116

Možete nas kontaktirati svakog radnog dana od 08h-16h

 Rok za prijavu: 20.01.2020

Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove

Check Also

Francuska će nacionalizovati strateške kompanije ako bude potrebe

Francuska će nacionalizovati strateške kompanije, bude li potrebno, kako bi ih zaštitila od posljedica koronakrize, …