Oglasi za posao: Prva banka zapošljava – RUKOVODILAC SLUŽBE PRAVNIH POSLOVA – 1 IZVRŠILAC

RUKOVODILAC SLUŽBE PRAVNIH POSLOVA – 1 IZVRŠILAC

I Uslovi:

  • VII stepen, VSS, Pravni fakultet;
  • 5 godina radnog  iskustva na istim ili srodnim poslovima;
  • Znanje engleskog ili drugog stranog jezika;
  • Napredno poznavanje rada na računaru;
  • Razvijene menadžerske i organizacione vještine;

II Opis poslova:

  • Organizovanje, koordinacija i nadziranje pravilnog i blagovremenog odvijanja poslovnih procesa iz poslovnog područja;
  • Osiguranje integriteta cjeline pravne funkcije i funkcije upravljanja problematičnim plasmanima;
  • Definisanje, izrada, pravna kontrola i verifikacija internih normativnih akata, te pojedinačnih akata i odluka  iz nadležnosti Službe;
  • Osiguranje i odbrana imovinskih interesa i svakog drugog pravnog interesa Banke pred sudom i izvan suda, uključujući zastupanje u svim vrstama postupaka o imovinskim pravima, kao i u svim vrstama kaznenih postupaka, privrednim, parničnim, vanparničnim, upravnim, izvršnim, krivičnim i prekršajnim postupcima;
  • Zastupanje Banke u stečajnim postupcima, postupcima likvidacije i prinudne naplate;
  • Upravljanje neprihodujućim potraživanjima u cilju efikasnijeg oporavka i naplate i povrata izgubljene dobiti;

Krajnji rok za prijavljivanje kandidata je 30.jul  2017.godine.

Ukoliko ste zainteresovani da postanete dio uspješnog tima, molimo Vas da dostavite svoju radnu biografiju i motivaciono pismo na adresu:

Prva banka Crne Gore AD Podgorica – osnovana 1901.godine, Bulevar Svetog Petra Cetinjskog br. 141, Podgorica,  za Službu ljudskih resursa ili na e-mail adresu: [email protected] sa naznakom – PRIJAVA NA OGLAS ZA POSAO.

Napomena: Prilikom razmatranja prijava, prednost će imati kandidati sa prethodnim radnim iskustvom u bankarskim poslovima.

Nepotpune i neblagovremene prijave se neće razmatrati.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

Check Also

TO Bar održala promociju Strategije razvoja turizma Opštine Bar

Turistička organizacija Bar, danas je održala promociju “Strategije razvoja turizma Opštine Bar”, koja je realizovana …