Oglasi za posao: UNIQA zapošljava

Dodajte komentar
SARADNIK ZA OPŠTE POSLOVE – NABAVKE

UNIQA najveća austrijska osiguravajuća kompanija, profesionalnim načinom poslovanja zadobila je povjerenje više od 10 miliona klijenata o kojima brine preko 26.000 zaposlenih i ekskluzivnih partnera.

Tradicija, znanje i iskustvo stečeni su tokom 150 godina poslovanja u Austriji. I dalje rastemo i razvijamo se…

Za potrebe direkcije u Podgorici oglašavamo novo radno mjesto:

Uslovi:

  • Minimum SSS – IV stepen;
  • Minimum 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • Odlično poznavanje MS Office paketa;
  • Prezicnost, analitičnost, poštovanje kratkih vremenskih rokova;
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Opis posla:

  • Vrši nabavku robe (osnovnih sredstava za rad, kancelarijskog materijala i sl.);
  • Prijem i kontrola isporučenog materijala od strane dobavljača;
  • Vodi evidenciju o stanju i vrši izdavanje potrošnog, štampanog materijala iz magacina/arhiva;
  • Vrši koordinaciju svih poslova koji se odnose na održavanje i korišćenje voznog parka (registracija, osiguranje, održavanje i servisiranje);
  • Stara se o pravilnoj upotrebi i korišćenju službenih vozila;
  • Organizuje i nadzire izvođenje radova tekućeg održavanja objekata i opreme;
  • Odgovara za uređenost magacinskog prostora;
  • Po potrebi obavlja poslove vozača i kurirske poslove preuzimanja dostave poslovne dokumentacije.

Biografiju sa naznakom “Prijava za saradnika za opšte poslove – nabavke” slati najkasnije do nedjelje,29.01.2017. na e-mail: [email protected].

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti pozvani na razgovor.

Podijeli ovaj članak
Ostavite komentar

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *