Oglasi za posao: CKB zapošljava Menadžera za velika i srednja preduzeća

Crnogorska komercijalna banka AD Podgorica raspisuje oglas za prijem na radno mjesto:

Menadžer za velika i srednja preduzeća

Uslovi

  • VSS – Ekonomski fakultet
  • Odlično poznavanje engleskog jezika, pisanje i konverzacija
  • Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office paket)
  • Opis posla i odgovornosti
  • Stalna komunikacija sa klijentima
  • Pripremanje kvalitetnih predloga za tijela koja donose odluke u banci
  • Korespodencija i izvršenje potreba klijenata iz dodijeljenog portfolija
  • Sveobuhvatni monitoring i kontrola dodijeljenog portfolija
  • Sprovođenje odluka nadređenih i komiteta
  • Sakupljanje i pružanje informacija o klijentima za nadređene i komitete banke
  • Iskustvo u pregovaranju
  • Stalni rad na sticanju klijenata

Radni odnos na određeno vrijeme do povratka zaposlene sa porodiljskog odsustva

Kako aplicirati:

Potrebno je da biografiju, motivaciono pismo i skeniranu diplomu o stečenoj stručnoj spremi dostavite Direkciji za ljudske resurse Crnogorske komercijalne banke a.d. Podgorica na adresu [email protected] najkasnije do 27.03.2016. godine na engleskom jeziku.

Obavezno je da u predmetu (subject-u) e-mail-a navedete: Menadžer za velika i srednja preduzeća.

Nekompletne i poštom pristigle prijave neće biti uzete u obzir.

Samo kanditati koji uđu u uži izbor biće pozvani na intervju.

Check Also

Mirko Mazalica izabran za novog direktora TE Pljevlja

Za novog direktora Termoelektrane (TE) Pljevlja izabran je mašinski inženjer Mirko Mazalica, koji je do …