Oglas za posao: Universal Capital Bank zapošljava Internog revizora informacionog sistema

Dodajte komentar

Universal Capital banka

Oglašava potrebu za slobodnim radnim mjestom:

Interni revizor informacionog sistema

Uslovi posla:

  • VII strucna sprema.
  • Radno iskustvo 3 godine u istim ili slicnim poslovima
  • Poznavanje engleskog jezika

Opis posla:

  • organizuje, koordinira i odgovara za rad interne revizije informacionog sistema interne kontrole informacionog sistema u Banci;
  • priprema i predlaže metodologiju rada interne revizije informacionog sistema i druge potrebne procedure iz ove oblasti;
  • priprema godišnje planove interne revizije informacionog sistema, u kojima su definisani ciljevi i zadaci interne revizije informacionog sistema, podrucja poslovanja u kojima su posebno izraženi rizici u inforacionom sistemu, stepen obuhvatnosti i detaljnosti interne revizije informacionog sistema;
  • daje ocjene i preporuke o adekvatnosti i efektivnosti sistema interne kontrole informacionog sistema;
  • vrši procjenu kvaliteta i pouzdanosti informacionog sistema;
  • obavlja preispitivanje tacnosti, blagovremenosti i pouzdanosti izvještaja Službe tehnologija i operacija;
  • daje odgovarajuce preporuka za otklanjanje uocenih nepravilnosti i za unaprijeenje postojecih postupaka i sistema rada u informacionim sistemima Banke;
  • o svojim nalazima, u skladu sa godišnjim Planom rada Interne revizije informacionog sistema, izvještava Odbor za reviziju, Odbor za upravljanje operativnim rizikom i Upravni odbor Banke, sarauje i razmjenjuje informacije s Internim revizorom Banke i Službom za upravljanja rizicima;
  • osigurava i nadzire pravilno sprovoenje odluka Centralne banke Crne Gore iz svoje nadležnosti i pravilno, blagovremeno i istinito izvještava Centralnu banku, u skladu sa važecim propisima;
  • obavlja druge poslove, u skladu sa zakonom i zahtjevima Odbora za reviziju, Odbora za upravljanje operativnim rizikom i Odbora direktora Banke;
  • nosilac dužnosti odgovara Odboru za reviziju i Odboru direktora Banke.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti na [email protected]