Oglasi za posao: Asistent u računovodstvu i finansijama

Renomirana i stabilna kompanija, mlad i proaktivan tim ljudi, kolegijalnost i međusobno poštovanje sve je to vaš budući poslodavac. Ukoliko ste dobro organizovani, odgovorni i imate radnog iskustva, prijavite se za posao.

Asistent u računovodstvu i finansijama

Lokacija: Podgorica

Opis posla:

  • Obračun zarada, ličnih dohotaka
  • Briga o toku novca, platnom prometu (net banking), dospijeću obaveza i naplati kupaca
  • Predlaganje i implementacija novih i unapređenje postojećih procesa unutar računovodstva i finansija
  • Praćenje zakona i propisa iz područja računovodstva i finansija
  • Po potrebi i drugi administrativno-finansijski poslovi

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema (Ekonomski fakultet)
  • Obavezno poznavanje MS offisa (Exel i Word)
  • Obavezno poznavanje propisa i zakona o finansijama
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika
  • Radno iskustvo minimum 3 godine

Profil traženog kandidata:

  • Stabilna i fokusirana
  • Dobro organizovana i odgovorna osoba

Benefiti:

  • Odlični radni uslovi
  • Mogućnost dobre zarade
  • Rad u stabilnoj kompaniji

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete:
[email protected]
Kontakt: 069/145-290; 069/119-109
Možete nas pozvati svakog radnog dana od 08h-16h

Rok za prijavu: 31.03.2017
Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove