Oglas za posao: Analitičar podataka

Za našeg uglednog klijenta, renomiranu televizijsku kuću tražimo Data analitičara sa traženim iskustvom i znanjem iz date oblasti. Ovo je idealna prilika za sve dinamične, posvećene i proaktivne ljude koji posjeduju vještine korišćenja i analize podataka, kao i mogućnost da svojim kreativnim pristupom doprinesu razvoju poslovanja.

Analitičar podataka
Lokacija: Podgorica

Opis posla:

  • Korišćenje i analiza podataka iz programa Piano i Google Analytics
  • Identifikacija trendova i mogućnosti rasta proizvoda pomoću analize podataka
  • Analiza analitike i izrada tabela kroz software
  • Bliska saradnja sa menadžerima, urednicima, menadžerima prodaje i marketinga kako bi se razumio i održao fokus na analitičkim potrebama, uključujući identifikovanje kritičnih metrika i KPI-ova
  • Akvizicija i zadržavanje korisnika
  • Predviđanje daljeg poslovanja upotrebom vizualizacije

Uslovi:

  • VSS
  • Minimum godinu dana iskustva u radu na istim ili sličnim pozicijama

Profil traženog kandidata:

  • Odgovoran i proaktivan pristup poslu
  • Analitičke i organizacione sposobnosti
  • Strateško planiranje
  • Spremnost za rad u timu, dobre komunikativne sposobnosti

Benefiti:

  • Dobri uslovi rada
  • Mogućnost dobre zarade
  • Mogućnost zaposlenja na duži vremenski period

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete: [email protected]

Rok za prijavu: 10.09. 2020.

Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove