Oglas za posao: Analitičar podataka

Za našeg uglednog klijenta, renomiranu televizijsku kuću tražimo Data analitičara sa traženim iskustvom i znanjem iz date oblasti. Ovo je idealna prilika za sve dinamične, posvećene i proaktivne ljude koji posjeduju vještine korišćenja i analize podataka, kao i mogućnost da svojim kreativnim pristupom doprinesu razvoju poslovanja.

Analitičar podataka
Lokacija: Podgorica

Opis posla:

  • Korišćenje i analiza podataka iz programa Piano i Google Analytics
  • Identifikacija trendova i mogućnosti rasta proizvoda pomoću analize podataka
  • Analiza analitike i izrada tabela kroz software
  • Bliska saradnja sa menadžerima, urednicima, menadžerima prodaje i marketinga kako bi se razumio i održao fokus na analitičkim potrebama, uključujući identifikovanje kritičnih metrika i KPI-ova
  • Akvizicija i zadržavanje korisnika
  • Predviđanje daljeg poslovanja upotrebom vizualizacije

Uslovi:

  • VSS
  • Minimum godinu dana iskustva u radu na istim ili sličnim pozicijama

Profil traženog kandidata:

  • Odgovoran i proaktivan pristup poslu
  • Analitičke i organizacione sposobnosti
  • Strateško planiranje
  • Spremnost za rad u timu, dobre komunikativne sposobnosti

Benefiti:

  • Dobri uslovi rada
  • Mogućnost dobre zarade
  • Mogućnost zaposlenja na duži vremenski period

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete: [email protected]

Rok za prijavu: 10.09. 2020.

Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove

Check Also

Kosovo pristupa inicijativi “mini Šengen”

Kosovski premijer, Avdulah Hoti, potvrdio je da će prisustvovati sastanku lidera zapadnog Balkana posvećenom inicijativi …