Oglasi za posao: Menadžer logistike

Dodajte komentar

Menadžer logistike

Broj izvšilaca: 1

Lokacija: Podgorica

Opis posla

  • Usklađivanje rada magacina, transporta i komercijale
  • Planiranje, organizacija i kontrola transporta, skladištenja i fakturisanja
  • Upravljanje i kontrola nivoa zaliha distributivnog centra
  • Dnevno praćenje stanja zaliha, obrtaja i potražnje artikala po poslovnim jedinicama
  • Izrada analiza i izvještavanje o logističkom poslovanju
  • Nadzor i kontrola zaposlenih u skladišnom i u transportnom segmentu poslovanja
  • Formiranje šeme kretanja robe u skladištu i priprema za transport
  • Koordinacija planiranja kapaciteta skladištenja i transporta sa relevantnim odeljenjima kompanije
  • Vodi odgovarajuću evidenciju i dokumentaciju vezanu za motorno vozilo sa kojim upravlja ili je zadužen
  • Obavlja i ostale vezane poslove po nalogu neposrednog rukovodioca ,a vezane su za njegovu organizaciju

Uslovi

  • SSS/VSS
  • Minimum 2 godine iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru (Excel program)

Profil traženog kandidata:

  • Visoke organizacione sposobnosti
  • Profesionalnost
  • Sistematičnost
  • Spremnost na timski rad

Nudimo Vam

  • Obezbijeđena obuka
  • Službeni automobil
  • Mogućnost dobre zarade
  • Mogućnost napredovanja
  • Rad u stabilnoj kompaniji

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete: [email protected]

Kontakt: 069/112-112;

Možete nas kontaktirati svakog radnog dana od 08h-16h

Rok za prijavu: 20.01.2020

Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove