Oglasi za posao: Category manager

Dodajte komentar

Category manager

Broj izvšilaca: 1

Lokacija:Podgorica

Opis posla

  • Komercijalni poslovi iz oblasti nabavke robe
  • Vodi pregovore i odgovara za rezultate pregovora na kategoriji koju vodi
  • Organizuje rad zaposlenih u okviru kategorije za koju je zadužen
  • Daje predloge za unapređenje procesa u domenu svog rada
  • Učestvuje u kreiranju cjenovne strategije i strategije asortimana i odgovoran je za primenu
  • Praćenje definisanih KPI-jeva
  • Donosi odluke u vezi sa odabirom dobavljača, artikala, kao i u vezi sa svim promotivnim aktivnostima na kategoriji koju vodi
  • Upravlja projektima koji su mu delegirani
  • Vrši kontinuirani monitoring tržišta i radi na implementaciji odobrenih mera i aktivnosti
  • Izvještavanje o rezultatima i vođenje potrebne dokumentacije

Uslovi

  • SSS/VSS
  • Minimum 2 godine iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru (Excel program)

 Profil traženog kandidata:

  • Izražena komunikativnost i sklonost ka timskom radu
  • Visoka orijentacija na rezultate i potrebe kupaca
  • Analitičke sposobnosti i strateško razmišljanje
  • Samoinicijativnost
  • Visoke organizacione sposobnosti
  • Profesionalnost

Nudimo Vam

  • Obezbijeđena obuka
  • Službeni automobil
  • Mogućnost dobre zarade
  • Mogućnost napredovanja
  • Rad u stabilnoj kompaniji

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete: [email protected]
Kontakt: 069/116-116

Možete nas kontaktirati svakog radnog dana od 08h-16h

 Rok za prijavu: 20.01.2020

Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove