Oglasi za posao: Category manager

Category manager

Broj izvšilaca: 1

Lokacija:Podgorica

Opis posla

  • Komercijalni poslovi iz oblasti nabavke robe
  • Vodi pregovore i odgovara za rezultate pregovora na kategoriji koju vodi
  • Organizuje rad zaposlenih u okviru kategorije za koju je zadužen
  • Daje predloge za unapređenje procesa u domenu svog rada
  • Učestvuje u kreiranju cjenovne strategije i strategije asortimana i odgovoran je za primenu
  • Praćenje definisanih KPI-jeva
  • Donosi odluke u vezi sa odabirom dobavljača, artikala, kao i u vezi sa svim promotivnim aktivnostima na kategoriji koju vodi
  • Upravlja projektima koji su mu delegirani
  • Vrši kontinuirani monitoring tržišta i radi na implementaciji odobrenih mera i aktivnosti
  • Izvještavanje o rezultatima i vođenje potrebne dokumentacije

Uslovi

  • SSS/VSS
  • Minimum 2 godine iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru (Excel program)

 Profil traženog kandidata:

  • Izražena komunikativnost i sklonost ka timskom radu
  • Visoka orijentacija na rezultate i potrebe kupaca
  • Analitičke sposobnosti i strateško razmišljanje
  • Samoinicijativnost
  • Visoke organizacione sposobnosti
  • Profesionalnost

Nudimo Vam

  • Obezbijeđena obuka
  • Službeni automobil
  • Mogućnost dobre zarade
  • Mogućnost napredovanja
  • Rad u stabilnoj kompaniji

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete: [email protected]
Kontakt: 069/116-116

Možete nas kontaktirati svakog radnog dana od 08h-16h

 Rok za prijavu: 20.01.2020

Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove

Check Also

Pogledajte kako napreduju radovi na autoputu

Kompanija Bemax Montenegro objavila je novi snimak radova na auto putu Bar-Boljare.