Oglasi za posao: Menadžer pravno/kadrovske službe

Najveća privatna HR kompanija u regionu, HR Partners u potrazi je za iskusnim rukovodiocem pravno/kadrovskog sektora! Ovo je prilika za sve vrijedne, lojalne i pouzdane stučnjake sa relavantnim iskustvom. Poznavanje oblasti radnog prava i zakonskih regulativa, kao i dobra komunikacija sa državnim organima i institucijama ključan je faktor za Vaše angažovanje na poziciji:

Menadžer pravno/kadrovske službe

Lokacija: Podgorica

Opis posla:

  • Akvizicija novih i komunikacija sa postojećim klijentima
  • Komunikacija i održavanje odnosa sa državnim institucijama (Fond PIO, Poreska Uprava, Zdravstveni Fond, Centar za Socijalni rad, CRPS, Sekretarijati, MUP)
  • Organizacija i koordinacija rada službe kadrovske evidencije
  • Rukovođenje i motivacija zaposlenih u timu
  • Odgovornost za primjenu i upravljanje postojećim procedurama rada, kao i uspostavljanje novih
  • Rukovođenje svim poslovima vezanim za ustupanje radnika
  • Izrada potrebne dokumentacije, izvještaja i analiza
  • Priprema ponude i prisustvo na otvaranju tendera
  • Praćenje promjena i primjena zakonske regulative relevantne za kadrovske poslove

Uslovi:

  • VSS
  • Radno iskustvo od najmanje 5 godina na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje engleskog jezika

Profil traženog kandidata:

  • Lojalnost i pouzdanost
  • Proaktivnost  i strateška orijentisanost
  • Komunikativnost i sposobnost rješavanja izazovnih situacija
  • Posvećenost i odgovornost
  • Prilagodljivost i timska orijentisanost
  • Prihvatanje visokih standarda rada, stalno unapređenje posla i želja za ličnim usavršavanjem

Nudimo Vam:

  • Dugoročno zaposlenje i rad u podsticajnom okruženju
  • Mogućnost ličnog i profesionalnog rasta i razvoja
  • Rad u regionalno prisutnoj kompaniji

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete:  [email protected]

Rok za prijavu: 25.09.2019.

Kontakt: 069/112-112; 069/116-116; 069/119-109;

Možete nas pozvati svakog radnog dana od 08h-16h.