Oglas za posao: TV agencija Info Biro Montenegro zapošljava novinara/ku

Dodajte komentar
TV agencija Info Biro Montenegro zapošljava
N O V I N A R / K U

Opis posla:
  • Kompletno kreiranje priloga uz odabir pratećih multimedijalnih sadržaja
  • Određivanje prioriteta informacija i praćenje aktuelnih vijesti
  • Izvještavanje sa terena
  • Svakodnevno praćenje aktuelnih dešavanja i predlozi tema
  • Napredno korišćenje društvenih mreža u svrhe informisanja
Uslovi:
  • Minimum 3 godine radnog iskustva u novinarskom radu
  • Osnove poznavanja montaže
  • Spremnost na rad na terenu
  • Odlično poznavanje engleskog jezika (još jedan strani jezik smatraće se prednošću)
  • Opšte obrazovanje i informisanost
  • Upućenost u specifičnosti rada na TV-u
  • Dobre stilske i lingvističke vještine
Nudimo:
  • Rad u profesionalnoj redakciji
  • Redovna primanja
  • Mogućnost profesionalnog usavršavanja.
Ukoliko ste zainteresovani za rad na gore navedenoj poziciji, radnu biografiju možete dostaviti najkasnije do 15.08.2019. godine putem imejla, na adresu [email protected]