Oglasi za posao: Social Media Manager

Social Media Manager

Opis posla

  • Priprema, plan i optimizacija  online objava i oglasa  putem Google Adwordsa na drustvenim mrezama
  • Facebook i instagrama, kreativan rad i osmišljavanje kampanja, plasiranje i objavljivanje različitih sadržaja

Uslovi

  • Poznavanje rada na računaru (MS Office, Adobe paket)
  • Znanje engleskog jezika
  • Radno iskustvo najmanje 2 godine na istim ili slicnim poslovima
  • Vještine i iskustvo u pisanju kreativnih sadržaja

Nudimo Vam

  • Adekvatna plata
  • Radno vrijeme (ponedeljak-subota, 09.00-17.00)
  • Rad sa mladim, kreativnim timom
  • Opuštena radna atmosfera, bez pritiska
  • Prilike za stručno usavršavanje i napredovanje
Ukoliko zadovoljavate navedene uslove, svoju prijavu sa biografijom i fotografijom pošaljite putem email-a: [email protected]
Samo kandidati koji budu izabrani u uži krug, biće kontaktirani.
Svim ostalim kandidatima se unaprijed zahvaljujemo na poslatoj prijavi.

Check Also

Ulcinj dobija turistički kompleks sa pet zvjezdica nadomak Valdanosa (video)

Ulcinj će dobiti turistički kompleks sa pet zvjezdica na brdu Mavrijan nadomak Valdanosa, čiji kapaciteti …