Oglasi za posao: Inženjer građevine

Inženjer građevine

Opis posla

  • Nadzor i praćenje kompletnih procesa na projektima
  • Organizacija gradilišta
  • Komunikacija sa investitorima i nadzornim organima
  • Komunikacija po potrebi sa ostalim sektorima u preduzeću
  • Kontrola i organizacija rada podizvođača
  • Koordinacija radnika na gradilištu
  • Izvještavanje nadređenih o svim aktivnostima i rezultatima
  • Uredno vođenje gradilišne dokumentacije

Uslovi

  • VSS\VII  Gradjevinski fakultet
  • Licenca odgovornog izvodjaca radova
  • Minimum 3 godine radnog iskustva
  • Rad na racunaru (MS Office, AutoCad, MS Project)
  • Vozacka dozvola , B kategorija
  • Obavezno znanje Engleskog jezika

Na oglas se možete prijaviti putem ovog LINKA.

Samo kandidati koji ispunjavaju uslove oglasa će biti kontaktirani

Check Also

Investicija od 23 milona eura oplemenila budvansku rivijeru

Ljetos je u Reževićima otvoren luksuzni “Ananti Resort, Residences & Beach Club” koji se sastoji od …