Oglasi za posao: Direktor sektora za poslovanje sa stanovništvom

Dodajte komentar

Bankarska institucija, čije je ime sinonim za povjerenje i postojanost, osnažuje svoj postojeći kadar! Ukoliko posjedujete značajno iskustvo u bankarskom sektoru, a želite da budete dio stabilne organizacije gdje se posvećenost i dostignuća nagrađuju, prijavite se za poziciju:

Direktor sektora za poslovanje sa stanovništvom

Lokacija: Podgorica

Opis posla:

  • Upravlja i koordinira sve aktivnosti usmjerene na unapređenje i rast poslovanja sa stanovništvom
  • Raspodjeljuje poslovni plan koji je odobrio menadžment Banke među filijalama i postavlja ciljeve za svaku filijalu
  • Razvija strategiju privlačenja klijenata u datoj oblasti i planovima
  • Organizuje, nadgleda i učestvuje u procesu sticanja klijenata
  • Analizira relevantnost i efikasnost postojećih procedura i procesa i inicira nephodne promjene kako bi se poboljšao kvalitet usluga klijentima i postigla veća efikasnost
  • Sprovodi istraživanje tržišta radi procjene potencijala trendova razvoja poslovanja, proizvoda i usluga konkurenata i potreba klijenata

Uslovi

  • VSS
  • Obavezno 5 godina iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Poznavanje poslovanja bankarskog sektora
  • Analitičnost
  • Izražene pregovaračke i komunikacione sposobnosti
  • Proaktivnost
  • Odlične organizacione sposobnosti
  • Menadžerske kompetencije

Nudimo Vam

  • Rad u podsticajnom okruženju
  • Mogućnost dobre zarade
  • Mogućnost dugoročnog angažovanja u stabilnoj kompaniji

Na oglas se možete prijaviti putem ovog LINKA.

Samo kandidati koji ispunjavaju uslove oglasa će biti kontaktirani
TAGOVI:
Podijeli ovaj članak
Ostavite komentar

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *