Oglasi za posao: Marketing menadžer

Dodajte komentar

Internacionalna kompanija koja je jedna od globalnih lidera u oblasti nekretnina, u potrazi je za kadrovima koji bi ojačali postojeći tim! Ukoliko imate iskustva u marketingu, komunikativni ste, odgovorni, kreativni i uživate u radu u dinamičnom okruženju, prijavite se za poziciju:

Marketing menadžer
Lokacija: Radanovići

Opis posla:

  • Koordinacija i upravljanje svim marketing aktivnostima u šoping centru;
  • Organizacija, planiranje i logistika specijalnih događaja;
  • Aktivna korespondencija sa zakupcima;
  • Osmišljavanje marketing aktivnosti u cilju privlačenja kupaca;
  • Izrada marketing plana na polugodišnjem i godišnjem nivou;
  • Upravljanje marketing budžetom i evaluacija marketing rezultata;
  • Održavanje kontakata sa medijima i institucijama relevantnim za poslovanje kompanije.

Uslovi:

  • VSS;
  • Minimum godinu dana iskustva na istim ili sličnim pozicijama;
  • Napredno poznavanje engleskog jezika;
  • Odlično poznavanje MS Office paketa.

Profil traženog kandidata:

  • Izvrsne komunikacione vještine;
  • Spremnost na timski i samostalni rad;
  • Sposobnost za prilagođavanje radu u dinamičnom okruženju;
  • Proaktivnost i inovativnost;
  • Izražen osjećaj za kreativan rad;
  • Snažne organizacione vještine;
  • Analitičnost.

Nudimo Vam:

  • Rad u multinacionalnoj organizaciji;
  • Mogućnost profesionalnog usavršavanja;
  • Rad u dinamičnom, motivisanom timu.

Rok za prijavu do: 01.02.2019

KONKURIŠI OVDJE

Podijeli ovaj članak
Ostavite komentar

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *