Oglasi za posao: Institut sertifikovanih računovođa zapošljava

INSTITUT SERTIFIKOVANIH RAČUNOVOĐA CRNE GORE OGLAŠAVA POTREBU ZA

Pomoćnik menadžera za edukaciju
(1 izvršilac)

Neophodni uslovi:

  • VSS –Ekonomsko usmjerenje
  • Minimalni sertifikat u rangu „Ovlašćeni računovođa
    (izdat od 2007.god do danas od ISRCG; od 2002 do 2006 od IRRCG i prije 2002 od SRRCG)
  • Znanje engleskog jezika (minimum V stepen )
  • Napredno znanje MS Office paketa

Od kandidata se očekuje:

  • Odlične organizacione i analitičke sposobnosti
  • Samoinicijativnost u unapređenju rada i dužna profesionalna pažnja u izvršavanju radnih zadataka
  • Sposobnost za timski rad, rad u stresnim situacijama i poštovanje predviđenih rokova
  • Da motivaciju crpi iz vlastitih poslovnih dostignuća
  • Da posjeduje ljubaznost i vještine asertivne (usmene i pisane) poslovne komunikacije
  • Da posjeduje energičnost i odlučnost

Opis poslova:

  • Ažurno vođenje evidencije u inicijalnoj profesionalnoj edukaciji i kontinuiranoj profesionalnoj edukaciji
  • Predavanje na kursevima iz oblasti poreza, računovodstva i primjene MRS/MSFI
  • Predavanje na profesionalnoj edukaciji iz oblasti poreza, računovodstva i primjene MRS/MSFI
  • Predavanje na kontinuiranoj profesionalnoj edukaciji (seminari, simpozijumi, kongresi)
  • Permanentan rad na unapređenju sistema profesionalnog obrazovanja u svim edukativnim centrima Instituta
  • Permanentan rad na ispunjavanju međunarodnih obaveza iz oblasti profesionalne edukacije prema IFAC-ovim standardima edukacije, IVSC standardima itd.
  • Ostalo predviđeno Pravilnikom o sistematizaciji

Nadređeno radno mjesto:

Menadžer za edukaciju

Nudimo:

  • Profesionalno usavršavanje u državi  i u inostranstvu
  • Kontinuiranu profesionalnu edukaciju
  • Specijalizacije u skladu sa CORS-1
  • Stimulativnu zaradu i mogućnost napredovanja
  • Predviđen probni rad i radni odnos u skladu sa zakonom o radu

Prednosti:

  • Članstvo u ISRCG
  • Sertifikat u rangu „Sertifikovani računovođa“
  • Radno iskustvo u računovodstvu  -računovodstvenim agencijama /reviziji privrednih ili budžetskih
  • subjekata
  • Prezentatorske, medijske i sposobnost literalnog izražavanja u oblastima:
    MRS/MSFI/Računovodstvena i poreska praksa

Selekcioni proces uključuje intervju, kao i različite vrste upitnika i testova.

Rok za prijavu kandidata je 15 februar 2019 godine. Prijave se mogu dostaviti  lično (radnim danima od 08-15 h) ili poštom na adresu Instituta – Ul. Dr Vukašina Markovića br 114, Podgorica (sa naznakom „Prijava za radno mjesto“) ili skenirano na mail [email protected]

Prijava treba da sadrži i CV; Preporuke i kontakte  prethodnih poslodavaca

Kandidati koji imaju ispunjene formalne uslove će dobiti zadatak da u razumnom roku (15 dana od dana zaključenja Konkursa) pripreme – prezentaciju uticaja određenog  MRS/MSFI na kvalitet finansijskog izvještavanja. Nakon toga je predviđeno više krugova selekcije –provjere znanja engleskog jezika, rada u MS Office paketu i drugih oblika testiranja.

Institut zadržava pravo da na intervju pozove samo kandidate koji  uđu u uži izbor.