Oglasi za posao: Prva banka Crne Gore zapošljava

Dodajte komentar

Prva banka Crne Gore AD Podgorica – osnovana 1901. godine

oglašava slobodno radno mjesto

DIREKTOR/ICA FILIJALE – 1 IZVRŠILAC – BAR

I Uslovi:

  • VII stepen, VSS, Ekonomski ili Pravni fakultet,
  • 3 godine radnog iskustva,
  • znanje engleskog ili drugog stranog jezika,
  • rad na računaru

II Opis poslova:

  • upravljanje, organizovanje, koordiniranje i nadziranje pravilnog, blagovremenog i sigurnog odvijanja poslovnih procesa iz poslovnog područja
  • predlaganje plana prodaje klijentima filijale, realizaciju planirane prodaje klijentima i definisanje akcija i mjera za povećanje prodaje klijentima
  • aktivan doprinos u izradi strateškog plana prodaje proizvoda Banke prema pojedinim grupama klijenata i kanalima distribucije
  • upravljanje aktivnostima na razvoju prodaje klijentima iz svoje nadležnosti putem prodajnog osoblja
  • upravljanje aktivnostima na definisanju standarda prodajne kulture u prodajnom procesu u skladu s propisanim politikama, procedurama i standardima kvaliteta servisa centralne funkcije marketinga
  • praćenje i izvještavanje o položaju i aktivnostima tržišnih konkurenata te identifikovanju potencijalnih klijenata iz svoje nadležnosti u cilju jačanja tržišnog udjela Banke
  • profitabilnost i rizičnost poslovanja i pojedinačnih transakcija s klijentima
  • donošenje i predlaganje pojedinačnih odluka u kreditnom poslovanju s klijentima na osnovu Odluke o ovlašćenjima u kreditnom poslovanju
  • upravljanje sredstvima i zaposlenima u cilju profitabilnog poslovanja
  • upravljanje kvalitetom servisa proizvoda namijenjenih klijentima filijale
  • održavanje registra klijenata iz područja nadležnosti
  • nadziranje primjene propisanih procedura i uputstava u sprovođenju gotovinskih i bezgotovinskih transakcija te platnog prometa za klijente
  • nadziranje primjene propisanih procedura i uputstava u trezorskom poslovanju
  • dnevno praćenje, te mjesečno/kvartalno /godišnje izvještavanje o rizičnosti poslovanja u skladu sa propisanim politikama i procedurama centralne funkcije upravljanja rizicima
  • osiguravanje, u zakonski utvrđenim rokovima, informacija o prikupljenim podacima i transakcijama u skladu sa Zakonom o sprječavanju pranja novca i finansiranja terorizma
  • uspostavljanje kvalitetne komunikacije s lokalnom upravom i samoupravom
  • praćenje kadrovskih potreba te izvještavanje nadležnog rukovodioca o potrebnoj kadrovskoj strukturi
  • druge poslove koji nisu navedeni, ali prema srodnosti i logičkoj povezanosti pripadaju ovim poslovima .

Mjesto rada Bar.

Rok za prijavljivanje kandidata je 3 (tri) dana od dana objavljivanja oglasa.

Ukoliko ste zainteresovani da postanete dio uspješnog tima, molimo Vas da dostavite svoju radnu biografiju i motivaciono pismo na adresu:

Prva banka Crne Gore AD Podgorica – osnovana 1901.godine, Bulevar Svetog Petra Cetinjskog br. 141, Podgorica, za Službu ljudskih resursa ili na e-mail adresu: [email protected] sa naznakom – PRIJAVA NA OGLAS ZA POSAO (obavezno navesti poziciju za koju se kandidat prijavljuje).

Napomena: Prilikom razmatranja prijava, prednost će imati kandidati sa prethodnim radnim iskustvom u bankarskim poslovima.

Nepotpune i neblagovremene prijave se neće razmatrati.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

Website: www.prvabankacg.com

Podijeli ovaj članak
Ostavite komentar

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *