Oglasi za posao: Direktor prodaje i marketinga

Za našeg uglednog klijenta, renomiranu televizijsku kuću, tražimo direktora prodaje i marketinga. Ukoliko posjedujete vještine prodaje, organizacije i strateškog planiranja, sistematični ste, prijavite se na oglas:

Direktor prodaje i marketinga

Lokacija: Podgorica

Opis posla:

  • Rukovođenje i koordiniranje prodajnog tima
  • Praćenje stanja na tržištu
  • Praćenje klijenata kao i konkurencije na tržištu
  • Praćenje savremenih trendova oglašavanja te kretanja medijske industrije
  • Davanje mišljenja i predloga o medijskom sadržaju koji bi bio privlačan za klijente koji žele da se oglašavaju
  • Analitika i izvještavanje o postignutim rezultatima, pravljenje planova kratkoročnih i dugoročnih za sektor prodaje i marketinga

Uslovi:

  • VSS
  • Prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama minimum 10 godina
  • Odlično poznavanje kompjuterskih vještina
  • Odlično poznavanje engleskog jezika

Profil traženog kandidata:

  • Prodajne vještine
  • Menadžerske vještine
  • Strateško planiranje
  • Organizacione vještine

Benefiti:

  • Dobri uslovi rada
  • Mogućnost dobre zarade
  • Mogućnost zaposlenja na duži vremenski period

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete:
[email protected]
Možete nas kontaktirati svakog radnog dana 08h-16h

Kontakt: 069/116-116
Rok za prijavu: 03.10.2018.

Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove