Oglasi za posao: Stručni saradnik

Internacionalna kompanija GoodWill Pharma, čija je glavna djelatnost uvoz, distribucija i outsourcing ljekova i dijetetskih proizvoda čiji se kvalitet temelji na najsavremenijim GMP standardima, u želji da unaprijedi poslovanje, raspisuje konkurs za poziciju:

Stručni saradnik

Lokacija: Crna Gora

Opis posla:

  • Redovni radni sastanci sa ljekarima i farmaceutima
  • Predstavljanje programa proizvoda u zdravstvenim ustanovama i apotekama
  • Održavanje promocija i prezentacija
  • Učestvovanje u organizovanju i prisustvovanje na stručnim promotivnim skupovima
  • Pripremanje nedjeljnih izvještaja o aktivnostima

Uslovi:

  • Završen medicinski, farmaceutski ili stomatološki fakultet
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Dobro poznavanje rada na računaru, MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimum 3 godine

Profil traženog kandidata:

  • Posvećenost i odgovornost
  • Preciznost i savjesnost
  • Komunikativnost i profesionalnost

Benefiti:

  • Izazovan i kreativan posao u internacionalnoj kompaniji
  • Dobri uslovi rada i pozitivna radna atmosfera
  • Mogućnost napredovanja
  • Mogućnost stalnog razvoja i stimulativnih primanja
  • Stručno usavršavanje po najvišim standardima

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete:
[email protected]
Kontakt: 069/116-116; 063/229-676

Možete nas pozvati svakog radnog dana 08h-16h
Rok za prijavu: 31.08.2018.

Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove