Oglasi za posao: Pravnik

Jedna od najvećih evropskih osiguravajućih kompanija je u potrazi za pravnikom. Pozivamo sve kandidate koji imaju iskustva u pravnim poslovima, koji su sistematični i komunikativni da se prijave na slobodno radno mjesto:

Pravnik

Lokacija: Podgorica

Opis posla:

  • Kontinuirano prati i analizira zakone iz oblasti relevantnih za poslovanje kompanije
  • Aktivno učestvuje u izradi ugovora
  • Pruža pravnu podršku i tumači zakonske odredbe svim organizacijskim djelovima
  • Komunicira sa sudovima i drugim državnim tijelima u svrhu prikupljanja i praćenja propisa, kao i sudske prakse
  • Zastupa kompaniju pred sudom i upravnim organima
  • Izrađuje izvještaje i analize za poslovodstvo u funkciji donošenja poslovnih odluka

Uslovi:

  • VSS – Pravni fakultet
  • Minimum 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Aktivno znanje rada na računaru (MS Office)

Profil traženog kandidata:

  • Analitičnost i sistematičnost
  • Samostalnost i proaktivnost
  • Razvijene komunikacione vještine
  • Otvorenost za dodatnu edukaciju

Benefiti:

  • Dugoročan posao
  • Rad u internacionalnoj kompaniji
  • Edukacije i okupljanja u inostranstvu

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete:
[email protected]
Kontakt tel.: 069/116-116

Možete nas kontaktirati svakog radnog dana 08h-16h
Rok za prijavu: 25.08.2018.

Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove