Oglasi za posao: Šef logistike

Kompanija koja se bavi distribucijom svjetski renomiranih proizvoda u potrazi je za kadrom koji bi upravljao operacijama logistike. Traži se osoba sa naglašenim osobinama organizacije, planiranja i analize. Ukoliko ispunjavate navedene uslove, a želite da budete dio stabilne i sigurne kompanije, prijavite se na oglas:

Šef logistike

Lokacija: Podgorica

Opis posla:

  • Upravljanje operacijama logistike
  • Planiranje, organizacija i kontrola transporta i skladištenja
  • Upravljanje i kontrola nivoa zaliha distributivnog centra
  • Dnevno praćenje zaliha, obrtaja i potražnje artikala po poslovnim jedinicama
  • Analiza i izvještavanje o logističkom poslovanju

Uslovi:

  • VSS
  • Radno iskustvo od minimum 3 godine na istim ili sličnim poslovima
  • Radno iskustvo na menadžerskim pozicijama

Profil traženog kandidata:

  • Odlične organizacione vještine
  • Sistematičnost
  • Analitičnost

Benefiti:

  • Angažman za duži vremenski period
  • Odlični uslovi rada
  • Mogućnost dobre zarade
  • Rad u poznatoj regionalnoj kompaniji

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete:
[email protected]
Kontakt: 069/116-116

Možete nas pozvati svakog radnog dana 08h-16h
Rok za prijave: 10.07.2018.

Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove

Check Also

Početak škole uz poklon popust NLB Banke na online kupovinu NLB Visa karticama

Za spreman početak školske godine, NLB Banka će za svaku kupovinu NLB Visa karticama, na …