Oglasi za posao: Prva banka Crne Gore zapošljava

Prva banka Crne Gore AD Podgorica – osnovana 1901. godine

oglašava slobodno radno mjesto

REFERENT ZA RAD NA ŠALTERU – 3 IZVRŠIOCA

Uslovi:

  • IV stepen, SSS, gimnazija ili ekonomska škola;
  • Najmanje 1 godina radnog iskustva na istim ili srodnim poslovima;
  • Napredno poznavanje rada na računaru;

II Opis poslova:

  • Otvaranje računa za nacionalna i međunarodna plaćanja (pravna i fizička lica);
  • Preventivna kontrola i obrada naloga za nacionalna i međunarodna plaćanja (pravna i fizička lica);
  • Gotovinski platni promet pravnih i fizičkih lica;
  • Mjenjački poslovi i poslovi štednje;
  • Prijem i obrada zahtjeva za izdavanje kartica i elektronsko bankarstvo;
  • Osiguranje funkcionisanja POS terminala u saradnji sa IT sektorom.

Mjesto rada: Berane

Rok za prijavljivanje kandidata je 5 (pet) dana od dana objavljivanja oglasa.

Ukoliko ste zainteresovani da postanete dio uspješnog tima, molimo Vas da dostavite svoju radnu biografiju i motivaciono pismo na adresu:

Prva banka Crne Gore AD Podgorica – osnovana 1901.godine, Bulevar Svetog Petra Cetinjskog br. 141, Podgorica,  za Službu ljudskih resursa ili na e-mail adresu: [email protected]  sa naznakom – PRIJAVA NA OGLAS ZA POSAO.

Napomena: Prilikom razmatranja prijava, prednost će imati kandidati sa prethodnim radnim iskustvom u bankarskim poslovima.

Nepotpune i neblagovremene prijave se neće razmatrati.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

Check Also

Crna Gora je 39. najmanja država na svijetu (infografika)

Državne granice možda su samo ljudske konstrukcije, ali su moćne. Rusija, Kanada, SAD itd – …