Oglasi za posao: Prva banka Crne Gore zapošljava

Prva banka Crne Gore AD Podgorica – osnovana 1901. godine

oglašava slobodno radno mjesto

SAMOSTALNI REFERENT DISPONIBILITETA U SLUŽBI PLATNOG PROMETA – 1 IZVRŠILAC

I Uslovi:

  • VII stepen, VSS, Ekonomski fakultet;
  • Najmanje 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • Znanje engleskog ili drugog stranog jezika;
  • Napredno poznavanje rada na računaru;

II Opis poslova:

  • Praćenje i realizovanje dnevnih naloga (početak i kraj dana, kliring, obrada na kraju dana);
  • Dnevno praćenje stanje na računu Banke;
  • Dnevno praćenje stanje na računima klijenata koji su od posebnog značaja za Banku u svrhu odgovarajućih informacija i analiza;
  • Procjena stanja na računima na kraju dana;
  • Obezbjeđivanje podatka za rad interne revizije.

Mjesto rada: Podgorica

Rok za prijavljivanje kandidata je 5 (pet) dana od dana objavljivanja oglasa.

Ukoliko ste zainteresovani da postanete dio uspješnog tima, molimo Vas da dostavite svoju radnu biografiju i motivaciono pismo na adresu:

Prva banka Crne Gore AD Podgorica – osnovana 1901.godine, Bulevar Svetog Petra Cetinjskog br. 141, Podgorica,  za Službu ljudskih resursa ili na e-mail adresu: [email protected]  sa naznakom – PRIJAVA NA OGLAS ZA POSAO.

Napomena: Prilikom razmatranja prijava, prednost će imati kandidati sa prethodnim radnim iskustvom u bankarskim poslovima.

Nepotpune i neblagovremene prijave se neće razmatrati.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

Check Also

Crna Gora je 39. najmanja država na svijetu (infografika)

Državne granice možda su samo ljudske konstrukcije, ali su moćne. Rusija, Kanada, SAD itd – …