Oglas za posao: Renomirana finansijska institucija zapošljava – Referent u Sektoru upravljanja rizicima

Dodajte komentar

Renomirana finansijska institucija (banka) sa sjedištem u Podgorici, raspisuje konkurs za poziciju

Referent u Sektoru upravljanja rizicima

Opis posla:

  • Procjena obezvređenja stavki bilansne aktive i vjerovatnog gubitka po osnovu vanbilansnih stavki;
  • Obračun rezervacija za procijenjene kreditne gubitke;
  • Priprema i sprovođenje politika i procedura iz oblasti upravljanja rizicima kojima je Banka izložena u svom poslovanju;
  • Obračun adekvatnosti kapitala;
  • Izrada stres scenarija;
  • Priprema izvještaja za CBCG, Menadžment Banke i Odbor direktora.

Potrebni uslovi:

  • Radno iskustvo na istim/sličnim poslovima 3 godine;
  • Ekonomski fakultet;
  • Engleski jezik;
  • Analitičke sposobnosti, preciznost, samostalnost u radu, komunikativnost.

Prijave slati na e-mail adresu: [email protected]

Rok za prijavu: 16.10.2017.

TAGOVI:
Podijeli ovaj članak
Ostavite komentar

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *