Oglasi za posao: Prva banka zapošljava – SAMOSTALNI REFERENT ZA KARTIČARSTVO – 1 IZVRŠILAC

SAMOSTALNI REFERENT ZA KARTIČARSTVO 1 IZVRŠILAC

I Uslovi:

  • VII stepen, VSS, Ekonomski fakultet;
  • Najmanje 3 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • Znanje engleskog ili drugog stranog jezika;
  • Napredno poznavanje rada na računaru;

II Opis poslova:

  • Stručna podrška u segmentaciji klijenata, definisanju tržišne strategije i uslužnih modela;
  • Predlaganje mjera i akcija za jačanje tržišnog udjela Banke u području kartičnog poslovanja;
  • Izrada planova razvoja kartičnih proizvoda, prodaje i kanala distribucije;
  • Praćenje i analiziranje konkurencije na području razvoja kartičnih proizvoda, prodaje i distribucijskih kanala te predlaganje potrebnih mjera i postupaka radi osiguravanja ostvarenja strategije Banke;
  • Periodicne obrade: knjiženje dospijeća i pripis kamate i drugih naknada;
  • Praćenje naplate;

Krajnji rok za prijavljivanje kandidata je 30.jul  2017.godine.

Ukoliko ste zainteresovani da postanete dio uspješnog tima, molimo Vas da dostavite svoju radnu biografiju i motivaciono pismo na adresu:

Prva banka Crne Gore AD Podgorica – osnovana 1901.godine, Bulevar Svetog Petra Cetinjskog br. 141, Podgorica,  za Službu ljudskih resursa ili na e-mail adresu: [email protected] sa naznakom – PRIJAVA NA OGLAS ZA POSAO.

Napomena: Prilikom razmatranja prijava, prednost će imati kandidati sa prethodnim radnim iskustvom u bankarskim poslovima.

Nepotpune i neblagovremene prijave se neće razmatrati.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

Check Also

TO Bar održala promociju Strategije razvoja turizma Opštine Bar

Turistička organizacija Bar, danas je održala promociju “Strategije razvoja turizma Opštine Bar”, koja je realizovana …