Oglasi za posao: Prva banka zapošljava – SAMOSTALNI REFERENT ZA DEPOZITE – 1 IZVRŠILAC

Dodajte komentar

SAMOSTALNI REFERENT ZA DEPOZITE 1 IZVRŠILAC

I Uslovi:

  • VII stepen, VSS, Ekonomski ili drugi fakultet;
  • Najmanje 3 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • Znanje engleskog ili drugog stranog jezika;
  • Napredno poznavanje rada na računaru;

II Opis poslova:

  • Primanje Zahtjeva za (re) oročavanje depozita pravnih lica;
  • Dostavljanje ponuda u vezi uslova (re) oročenja depozita pravnih lica;
  • Priprema Ugovora o (re) oročenom novčanom depozitu pravnog lica;
  • Administracija procedure sklapanja Ugovora kada se radi o (re) oročenim depozitima pravnih lica, specijalnim klijentima fizičkim licima, pozajmicama;
  • Knjiženje promjena vezano za depozitne račune klijenata u sredstvima;
  • Praćenje i obračunavanje kamate kod računa depozita;
  • Informisanje klijenta o dospjelim i obračunatim kamatama (kamatni listovi);
  • Priprema naloga za plaćanje kamata i povraćaj dospjelih obaveza;

Krajnji rok za prijavljivanje kandidata je 30.jul  2017.godine.

Ukoliko ste zainteresovani da postanete dio uspješnog tima, molimo Vas da dostavite svoju radnu biografiju i motivaciono pismo na adresu:

Prva banka Crne Gore AD Podgorica – osnovana 1901.godine, Bulevar Svetog Petra Cetinjskog br. 141, Podgorica,  za Službu ljudskih resursa ili na e-mail adresu: [email protected] sa naznakom – PRIJAVA NA OGLAS ZA POSAO.

Napomena: Prilikom razmatranja prijava, prednost će imati kandidati sa prethodnim radnim iskustvom u bankarskim poslovima.

Nepotpune i neblagovremene prijave se neće razmatrati.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.