Oglasi za posao: Prva banka zapošljava – SAMOSTALNI REFERENT MARKETINGA – 1 IZVRŠILAC

SAMOSTALNI REFERENT MARKETINGA – 1 IZVRŠILAC

I Uslovi:

  • VII stepen, VSS,  Ekonomski Pravni fakultet ili drugi odgovarajući fakultet,
  • 3 godine radnog iskustva u oblasti marketinga, odnosa sa javnošću i sl.;
  • Znanje engleskog ili drugog stranog jezika;
  • Napredno poznavanje rada na računaru;

II Opis poslova:

  • Učešće u definisanju strategije marketinške komunikacije banke u skladu sa poslovnom politikom Banke;
  • Stvaranje okruženja za kvalitet dizajna, izvršavanje i procjenu imidža proizvoda i kampanje i prezentacije usluga Banke;
  • Osmišljavanje, planiranje i sprovođenje marketinške aktivnosti;
  • Upravljanje i izrada media kalendara za marketinške aktivnosti;
  • Izrada Predloga i sprovođenje strategije upravljanja internom komunikacijom;
  • Praćenje savremenih trendova i dostignuća na području marketinških aktivnosti, te preduzimanje potrebnih akcija za unapređenje postojećeg sistema;

Krajnji rok za prijavljivanje kandidata je 30.jul  2017.godine.

Ukoliko ste zainteresovani da postanete dio uspješnog tima, molimo Vas da dostavite svoju radnu biografiju i motivaciono pismo na adresu:

Prva banka Crne Gore AD Podgorica – osnovana 1901.godine, Bulevar Svetog Petra Cetinjskog br. 141, Podgorica,  za Službu ljudskih resursa ili na e-mail adresu: [email protected] sa naznakom – PRIJAVA NA OGLAS ZA POSAO.

Napomena: Prilikom razmatranja prijava, prednost će imati kandidati sa prethodnim radnim iskustvom u bankarskim poslovima.

Nepotpune i neblagovremene prijave se neće razmatrati.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

Check Also

Maje Krstić imenovana za glavnog izvršnog direktora Podgoričke banke

Maja Krstić imenovana je za glavnog izvršnog direktora Podgoričke banke, članice OTP grupe, što je …