Oglasi za posao: Prva banka zapošljava RUKOVODIOCA SLUŽBE ZA PRAVNA LICA U FILIJALI PODGORICA

Prva banka Crne Gore AD Podgorica – osnovana 1901. godine

oglašava slobodno radno mjestao

  1. RUKOVODILAC SLUŽBE ZA PRAVNA LICA U FILIJALI PODGORICA – 1 IZVRŠILAC

I Uslovi:

  • VII stepen, VSS, Ekonomski ili Pravni fakultet;
  • 3 godine radnog  iskustva u oblasti bankarstva;
  • Znanje engleskog ili drugog stranog jezika;
  • Napredno poznavanje rada na računaru;
  • Razvijene menadžerske i organizacione vještine;

II Opis poslova:

  • Organizovanje, koordinacija i nadziranje pravilnog i blagovremenog odvijanja poslovnih procesa iz poslovnog područja;
  • Predlaganje plana prodaje i realizaciju planirane prodaje klijentima filijale i upravljanje aktivnostima na definisanju standarda prodajne kulture;
  • Praćenje i izvještavanje Filijale o položaju i aktivnostima tržišnih konkurenata te identifikovanje potencijalnih klijenata iz svoje nadležnosti u cilju jačanja tržišnog udjela Banke;
  • Aktivan doprinos u izradi strateškog plana prodaje proizvoda Banke prema pojedinim grupama klijenata – pravnih lica i kanalima distribucije;

Krajnji rok za prijavljivanje kandidata je 30.jul  2017.godine.

Ukoliko ste zainteresovani da postanete dio uspješnog tima, molimo Vas da dostavite svoju radnu biografiju i motivaciono pismo na adresu:

Prva banka Crne Gore AD Podgorica – osnovana 1901.godine, Bulevar Svetog Petra Cetinjskog br. 141, Podgorica,  za Službu ljudskih resursa ili na e-mail adresu: [email protected] sa naznakom – PRIJAVA NA OGLAS ZA POSAO.

Napomena: Prilikom razmatranja prijava, prednost će imati kandidati sa prethodnim radnim iskustvom u bankarskim poslovima.

Nepotpune i neblagovremene prijave se neće razmatrati.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

Check Also

TO Bar održala promociju Strategije razvoja turizma Opštine Bar

Turistička organizacija Bar, danas je održala promociju “Strategije razvoja turizma Opštine Bar”, koja je realizovana …