Oglasi za posao: ABBA MONTENEGRO d.o.o. ZAPOŠLJAVA programere

Dodajte komentar

ABBA MONTENEGRO d.o.o. ZAPOŠLJAVA programere

ABBA Montenegro d.o.o. je dio internacionalne kompanije i preduzeće fokusirano na visokosofisticirane FinTech servise i rješenja za finansijsku industriju, kao i pružanja pune usluge u područjima programiranja i savjetovanja. ABBA je prisutna u više zemalja regije i radi na globalnim projektima.

Programer, developer (m/ž) – 2 osobe

Opis posla

Tražimo ljude koji istinski vole da programiraju i rade zanimljiv i dinamičan posao u sferi programiranja i finansijske matematike, kao i to da su spremni sarađivati na globalnim projektima s našim stručnjacima iz različitih zemalja.

Uslovi

  • poznavanje SQL programiranja ili poznavanje C# programiranja
  • volja za učenjem finansijske matematike i bankarskih sistema
  • odgovornost za praćenje zajedničkog cilja i dogovorenih rokova
  • poznavanje engleskog jezika

Šta nudimo

  • dodatna edukacija radnika
  • mlad, aktivan i izuzetno efikasan tim razvojnih stručnjaka i kompetentnih mentora
  • stabilna radna okolina
  • puno radno vrijeme

Vrsta zaposlenja:  Stalni radni odnos

Mjesto rada: Podgorica

Stručna sprema: Srednja stručna sprema, Srednja školska sprema, Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema, Magistar struke