Oglas za posao: ABBA Montenegro zapošljava Programera, developera (m/ž)

Dodajte komentar

Programer, developer (m/ž)

ABBA MONTENEGRO d.o.o.

ABBA Montenegro d.o.o. je dio internacionalne kompanije i preduzeće fokusirano na visoko-sofisticirana programska rješenja za finansijsku industriju, prisutna u više zemalja regije i otvorena za nove ideje i projekte. Razvoj aplikacija baziran je na Visual studio, .net i Microsoft t-sql tehnologijama.

Opis posla

Tražimo mlade ljude koji istinski vole da programiraju. Svi vi koji ste nekad napravili neku aplikaciju koju od vas niko nije tražio i to sve iz glave, bez prepisivanja od drugih, prijavite se za ovaj zanimljiv i dinamičan posao u sferi programiranja i finansijske matematike. Formalno obrazovanje nije bitno, a sudjelovanja na takmičenjima i smotrama iz područja informatike i matematike dodatno se boduju kod ocjenjivanja kandidata. Nije potrebno iskustvo u dizajnu, iako uvijek cijenimo ljude sa osjećajem za lijepo.

Uslovi

  • poznavanje sql baze podataka
  • poznavanje programiranja u C#
  • volja za učenjem finansijske matematike i bankarskih sistema
  • razvijena odgovornost za praćenje zajedničkog cilja i održavanja dogovorenih rokova
  • osjećaj za odgovornost

Što nudimo

  • dodatna edukacija radnika
  • mlad, aktivan i iznimno efikasan tim razvojnih stručnjaka i kompetentnih mentora
  • stabilno radno okruženje
  • puno radno vrijeme

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Mjesto rada: Podgorica

Stručna sprema: Srednja stručna sprema, Srednja školska sprema, Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema, Magistar struke