Oglasi za posao: CKB zapošljava Referenta u Retail-u

Dodajte komentar

Crnogorska komercijalna banka AD Podgorica
raspisuje oglas za prijem na radno mjesto

Referent u Retail-u

Filijala Budva

Uslovi

– SSS, VŠS ili VSS – Ekonomskog ili društvenog smjera;
– Aktivno poznavanje engleskog jezika, pisanje i konverzacija;
– Dobro poznavanje rada na racunaru (MS Oce paket).

Opis posla i odgovornosti

– Šaltersko poslovanje / Gotovinski platni promet za zicka lica;
– Šaltersko poslovanje / Gotovinski platni promet za pravna lica;
– Šaltersko poslovanje / Bezgotovinski platni promet za zicka lica;
– Šaltersko poslovanje / Bezgotovinski platni promet za pravna lica;
– Depozitni poslovi zicka lica;
– Depozitni poslovi pravna lica;
– Mjenjacki poslovi;
– Custody poslovi;
– Platne operacije;
– Trajni nalozi;
– Operacije sa karticama;
– E-banking;
– SMS servis;
– Otvaranje racuna.

Prednost

– Poznavanje više stranih jezika.

Radni odnos na određeno vrijeme

Kako aplicirati

Potrebno je da kratku biograju, motivaciono pismo i kopiju diplome o stečenoj stručnoj spremi dostavite Direkciji za ljudske resurse CKB-a, na adresu hro[email protected] najkasnije do 21.08.2015. godine. Obavezno je da u predmetu (subject-u) email-a navedete: Referent u Retail-u Filijala Budva.

Nekompletne i poštom pristigle prijave neće biti uzete u obzir.
Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na intervju.