Oglasi za posao: CKB zapošljava Referenta u Retail-u

Crnogorska komercijalna banka AD Podgorica
raspisuje oglas za prijem na radno mjesto

Referent u Retail-u

Filijala Budva

Uslovi

– SSS, VŠS ili VSS – Ekonomskog ili društvenog smjera;
– Aktivno poznavanje engleskog jezika, pisanje i konverzacija;
– Dobro poznavanje rada na racunaru (MS Oce paket).

Opis posla i odgovornosti

– Šaltersko poslovanje / Gotovinski platni promet za zicka lica;
– Šaltersko poslovanje / Gotovinski platni promet za pravna lica;
– Šaltersko poslovanje / Bezgotovinski platni promet za zicka lica;
– Šaltersko poslovanje / Bezgotovinski platni promet za pravna lica;
– Depozitni poslovi zicka lica;
– Depozitni poslovi pravna lica;
– Mjenjacki poslovi;
– Custody poslovi;
– Platne operacije;
– Trajni nalozi;
– Operacije sa karticama;
– E-banking;
– SMS servis;
– Otvaranje racuna.

Prednost

– Poznavanje više stranih jezika.

Radni odnos na određeno vrijeme

Kako aplicirati

Potrebno je da kratku biograju, motivaciono pismo i kopiju diplome o stečenoj stručnoj spremi dostavite Direkciji za ljudske resurse CKB-a, na adresu hro[email protected] najkasnije do 21.08.2015. godine. Obavezno je da u predmetu (subject-u) email-a navedete: Referent u Retail-u Filijala Budva.

Nekompletne i poštom pristigle prijave neće biti uzete u obzir.
Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na intervju.

Check Also

Mirko Mazalica izabran za novog direktora TE Pljevlja

Za novog direktora Termoelektrane (TE) Pljevlja izabran je mašinski inženjer Mirko Mazalica, koji je do …