Oglas za posao: UNIQA Osiguranje zapošljava Pravnika za praćenje usklađenosti poslovanja

Uniqa osiguranje raspisalo je oglas za prijem radnika na sljedeće radno mjesto:

– RAVNIK/SLUŽBENIK ZA PRAĆENJE USKLAĐENOSTI SA PROPISIMA

Oglas je otvoren do 08.12.2014.

PRIJAVE KLIKOM NA SLJEDEĆI LINK.

PRAVNIK/SLUŽBENIK ZA PRAĆENJE USKLAĐENOSTI SA PROPISIMA

USLOVI:

  • VSS, VII stepen – Pravni fakultet
  • Minimum 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Radno iskustvo u osiguranju, bankama ili drugim finansijskim institucijama smatraće se kao prednost
  • Odlično znanje engleskog jezika
  • Odlično poznavanje MS Office paketa

OPIS POSLA:

  • Kontinuirano prati i analizira zakone iz relevantnih oblasti za poslovanje Društva;
  • Sastavlja i kontroliše sprovođenje pravnih akata i procedura;
  • Aktivno učestvuje u izradi svih ugovora iz oblasti osiguranja;
  • Pruža pravnu podršku i tumači zakonske odredbe iz oblasti osiguranja svim organizacijskim poslovima Društva;
  • Komunicira sa sudovima i drugim državnim tijelima u svrhu prikupljanja i praćenja propisa, kao i sudske prakse u vezi pravnih poslova iz domena rada;
  • Dostavlja sve izmjene i dopune CRPS-a, ugovora o osnivanju, statuta i drugih dokumenata ili podataka utvrđenih odredbama Zakona o privrednim društvima;
  • Priprema materijal za sjednice Odbora direktora i Skupštine akcionara;
  • Vrši kontrolu usklađenosti svih zakonskih propisa koji moraju da se poštuju, lokalnih zakonskih odredbi i njihovog sprovođenja;
  • Pružanje podrške i savjeta Odboru direktora Društva za sva bitna pitanja koja se odnose na usklađenost;
  • Učestvuje u projektima za razvoj i unaprjeđenje poslovnih procesa i informacionih tehnologija.

Biografiju sa naznakom »Prijava za radno mjesto – Pravnik/Službenik za praćenje usklađenosti sa propisima« slati najkasnije do ponedjeljka, 08.12.2014., putem opcije Konkurišite na oglas ili poštom na adresu Ul. Svetlane Kane Radević 3/IV, 81000 Podgorica. Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti pozvani na razgovor.

Check Also

Dobre navike koje vode do značajnih ušteda

„Ne mogu sada da mijenjam stil života“, „Toliko brige oko sitnica stvara mi pritisak“, „Sve …