Oglasi za posao: Senior .NET Developer

Jedna od vodećih IT kompanija koja uspješno posluje na teritoriji Crne Gore je u potrazi za novim kadrom! UnitTesting, ElasticSearch, Azure Cloud or Googl/AWS Cloud su samo neke od vještina koje posjedujete? Ukoliko ste analitični, organizovani i želite da radite u savremenoj kompaniji koja vodi računa o vašem ličnom i profesionalnom razvoju prijavite se na oglas:

Senior .Net Developer

Lokacija: Podgorica

Opis posla:

  • Poznavanje C#
  • Poznavanje NET / NET Core / Standard Framework
  • Iskustvo sa Database; NoSQL (MongoDB)
  • Želja za istraživanjem različitih alata, jezika i sistema

Uslovi

  • VSS
  • Druge poželjne vještine: UnitTesting, ElasticSearch, Azure Cloud or Googl/AWS Cloud, Software Design Patterns, Web Services (Web, API, Rest), Domain Driven Design (DDD), Micro Services, Git, Azure DevOps, Continuous Integration
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Minimum 5 godina radnog iskustva na istim poslovima
  • Analitičnost
  • Posvećenost

Nudimo Vam

  • Rad u multikulturalnom timu
  • Mogućnost dobre zarade
  • Rad u kompaniji koja za sve zaposlene obezbjeđuje lični i profesionalnoi rast i razvoj

Na oglas se možete prijaviti putem ovog LINKA.

Samo kandidati koji ispunjavaju uslove oglasa će biti kontaktirani