Oglasi za posao: Senior .NET Developer

Jedna od vodećih IT kompanija koja uspješno posluje na teritoriji Crne Gore je u potrazi za novim kadrom! UnitTesting, ElasticSearch, Azure Cloud or Googl/AWS Cloud su samo neke od vještina koje posjedujete? Ukoliko ste analitični, organizovani i želite da radite u savremenoj kompaniji koja vodi računa o vašem ličnom i profesionalnom razvoju prijavite se na oglas:

Senior .Net Developer

Lokacija: Podgorica

Opis posla:

  • Poznavanje C#
  • Poznavanje NET / NET Core / Standard Framework
  • Iskustvo sa Database; NoSQL (MongoDB)
  • Želja za istraživanjem različitih alata, jezika i sistema

Uslovi

  • VSS
  • Druge poželjne vještine: UnitTesting, ElasticSearch, Azure Cloud or Googl/AWS Cloud, Software Design Patterns, Web Services (Web, API, Rest), Domain Driven Design (DDD), Micro Services, Git, Azure DevOps, Continuous Integration
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Minimum 5 godina radnog iskustva na istim poslovima
  • Analitičnost
  • Posvećenost

Nudimo Vam

  • Rad u multikulturalnom timu
  • Mogućnost dobre zarade
  • Rad u kompaniji koja za sve zaposlene obezbjeđuje lični i profesionalnoi rast i razvoj

Na oglas se možete prijaviti putem ovog LINKA.

Samo kandidati koji ispunjavaju uslove oglasa će biti kontaktirani

Check Also

Pošta će građanima na teritoriji Podgorice lično uručiti poreska rješenja

Pošta Crne Gore će građanima na teritoriji Podgorice lično uručiti 109,53 hiljade poreskih rješenja. Pošta …