Oglasi za posao: Direktor sektora za poslovanje sa privredom

Bankarska institucija, čije je ime sinonim za povjerenje i postojanost, osnažuje svoj postojeći kadar! Ukoliko posjedujete značajno iskustvo u bankarskom sektoru, a želite da budete dio stabilne organizacije gdje se posvećenost i dostignuća nagrađuju, prijavite se za poziciju:

Direktor sektora za poslovanje sa privredom

Lokacija: Podgorica

Opis posla:

  • Upravlja i koordinira sve aktivnosti usmjerene na unapređenje i rast poslovanja sa privredom
  • Raspodjeljuje poslovni plan koji je odobrio menadžment Banke među filijalama i postavlja ciljeve za svaku filijalu
  • Razvija strategiju privlačenja klijenata u datoj oblasti i planovima
  • Organizuje, nadgleda i učestvuje u procesu sticanja klijenata
  • Analizira relevantnost i efikasnost postojećih procedura i procesa i inicira nephodne promjene kako bi se poboljšao kvalitet usluga klijentima i postigla veća efikasnost
  • Sprovodi istraživanje tržišta radi procjene potencijala trendova razvoja poslovanja, proizvoda i usluga konkurenata i potreba klijenata

Uslovi

  • VSS
  • Minimum 5 godina iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Poznavanje poslovanja bankarskog sektora
  • Analitičnost
  • Odlične komunikacione vještine
  • Proaktivnost
  • Odlične organizacione sposobnosti
  • Menadžerske kompetencije

Nudimo Vam

  • Rad u podsticajnom i stabilnom okruženju
  • Mogućnost dobre zarade
  • Mogućnost dugoročnog angažovanja u stabilnoj bankarskoj instituciji

Na oglas se možete prijaviti putem ovog LINKA.

Samo kandidati koji ispunjavaju uslove oglasa će biti kontaktirani

Check Also

Pošta će građanima na teritoriji Podgorice lično uručiti poreska rješenja

Pošta Crne Gore će građanima na teritoriji Podgorice lično uručiti 109,53 hiljade poreskih rješenja. Pošta …