Oglasi za posao: Direktor filijale banke

Bankarska institucija čije je ime sinonim za povjerenje i postojanost, sa dugom tradicijom poslovanja i vizijom obezbjeđivanja finansijskog rasta i razvoja kroz generacije, osnažuje postojeći kadar! Ukoliko Vas motivišu izazovi i inspirišu zajednički ciljevi posvećeni ostvarenju vrhunskih rezultata, prijavite se za poziciju:

Direktor filijale Tivat/Kotor

Lokacija: Tivat/Kotor

Opis posla:

  • Vodi aktivnosti tima filijale i odgovoran je za kvalitet rada tima i učinak
  • Ocjenjuje lokalnu tržišnu poziciju filijale i analizira tržišni potencijal iste
  • Analizira trendove rasta portfolija proizvoda i usluga filijale
  • Lično uspostavlja i održava odnose s klijentima
  • Razvija i sprovodi akvizicioni plan
  • Analizira i kontroliše kvalitet kreditnog portfolija filijale
  • Upravlja kreditima u kašnjenju i problematičnim plasmanima
  • Razvija akcioni plan za održavanje i poboljšanje kvaliteta portfolija i ima aktivnu ulogu u njegovom sprovođenju
  • Planira potrebne aktivnosti za sprovođenje poslovnih ciljeva i prati sprovođenje aktivnosti i ciljeva

Uslovi

  • VSS
  • Obavezno 5 godina iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Poznavanje poslovanja bankarskog sektora
  • Analitičnost
  • Izražene pregovaračke i komunikacione sposobnosti
  • Proaktivnost
  • Orjentisanost na rezultat
  • Snažne organizacione vještine
  • Menadžerske kompetencije
  • Sposobnost prilagođavanja u dinamičnom okruženju

Nudimo Vam

  • Rad u podsticajnom okruženju
  • Mogućnost dobre zarade
  • Mogućnost dugoročnog angažovanja u stabilnoj kompaniji

Na oglas se možete prijaviti putem ovog LINKA.

Samo kandidati koji ispunjavaju uslove oglasa će biti kontaktirani

Check Also

Dobit Budvanske rivijere 2,6 miliona eura

Hotelska grupa Budvanska rivijera završila je prošlu godinu sa 2,6 miliona eura neto dobiti, što …