Oglasi za posao: Direktor filijale banke

Bankarska institucija čije je ime sinonim za povjerenje i postojanost, sa dugom tradicijom poslovanja i vizijom obezbjeđivanja finansijskog rasta i razvoja kroz generacije, osnažuje postojeći kadar! Ukoliko Vas motivišu izazovi i inspirišu zajednički ciljevi posvećeni ostvarenju vrhunskih rezultata, prijavite se za poziciju:

Direktor filijale Tivat/Kotor

Lokacija: Tivat/Kotor

Opis posla:

  • Vodi aktivnosti tima filijale i odgovoran je za kvalitet rada tima i učinak
  • Ocjenjuje lokalnu tržišnu poziciju filijale i analizira tržišni potencijal iste
  • Analizira trendove rasta portfolija proizvoda i usluga filijale
  • Lično uspostavlja i održava odnose s klijentima
  • Razvija i sprovodi akvizicioni plan
  • Analizira i kontroliše kvalitet kreditnog portfolija filijale
  • Upravlja kreditima u kašnjenju i problematičnim plasmanima
  • Razvija akcioni plan za održavanje i poboljšanje kvaliteta portfolija i ima aktivnu ulogu u njegovom sprovođenju
  • Planira potrebne aktivnosti za sprovođenje poslovnih ciljeva i prati sprovođenje aktivnosti i ciljeva

Uslovi

  • VSS
  • Obavezno 5 godina iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Poznavanje poslovanja bankarskog sektora
  • Analitičnost
  • Izražene pregovaračke i komunikacione sposobnosti
  • Proaktivnost
  • Orjentisanost na rezultat
  • Snažne organizacione vještine
  • Menadžerske kompetencije
  • Sposobnost prilagođavanja u dinamičnom okruženju

Nudimo Vam

  • Rad u podsticajnom okruženju
  • Mogućnost dobre zarade
  • Mogućnost dugoročnog angažovanja u stabilnoj kompaniji

Na oglas se možete prijaviti putem ovog LINKA.

Samo kandidati koji ispunjavaju uslove oglasa će biti kontaktirani