Oglasi za posao: Prva banka Crne Gore zapošljava

Dodajte komentar

Prva banka Crne Gore AD Podgorica – osnovana 1901. godine

oglašava slobodno radno mjesto

MENADŽER ZA POSLOVANJE SA STANOVNIŠTVOM I PRIVREDOM I – 1 IZVRŠILAC – BAR

I Uslovi:

  • VII stepen, VSS, Ekonomski ili Pravni fakultet,
  • radno iskustvo najmanje 1 godina
  • znanje engleskog ili drugog stranog jezika,
  • rad na računaru

II Opis poslova:

Ovaj nivo obuhvata obavljanje jednostavnih poslova iz opisa poslova ovog radnog mjesta pod neposrednim nadzorom nadležnog menadžera. Sticanje znanja nužnih za obavljanje poslova radnog mjesta. Donošenje rutinskih odluka unutar striktno definisanih procedura neposredno datih od nadležnog menadžera.

  • sve poslovne relacije Banke, razvoj novih poslovnih aktivnosti i kreditni zahtjevi sa fizičkim i pravnim licima, uključujući one koji već postoje u okviru mreže filijala;
  • reklamiranje proizvoda Banke iz okvira segmenta za poslovanje sa stanovništvom i privredom (sadašnji i potencijalni klijenti), i u skladu sa tim daje direktive direktorima filijala;
  • ispunjavanje ciljeva profitabilnosti za kreditni portfolio fizičkih i pravnih lica (svi kreditno garantni proizvodi) kao i za ostale nekreditne bankarske proizvode sa fizičkim i pravnim licima;
  • primanje, analiza i obrada kreditnih zahtjeva;
  • procjena rizičnost odobrenja i adekvatnost obezbjeđenja kredita;
  • analiza boniteta klijenta i procjena kreditne sposobnosti i mogućnosti redovnog vraćanja kreditnih sredstava, prije odobrenja kredita;
  • periodična provjera finansijskih podataka i knjiga klijenata – pravnih lica;
  • kreiranje i potpisivanje sa ovlašćenim licem filijale ugovora o kreditu do iznosa odobrenog aktima Banke;
  • primanje i obrada zahtjeva za izdavanje garancija i upućivanje predloga na odlučivanje nadležnom organizacionom dijelu Banke u skladu sa aktima Banke;
  • pokretanje postupka prinudne naplate na teret sredstava obezbjeđenja u slučaju neredovnog izmirenja kredita;
  • analiza postojećih i novih klijenata;
  • prijem dokumentacije za otvaranje i zatvaranje tekućih računa pravnih lica;
  • kontrola ispravnosti dokumentacije za otvaranje računa;
  • poslovi zastupanja u osiguranju;
  • drugi poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca.

Mjesto rada Bar.

Rok za prijavljivanje kandidata je 3 (tri) dana od dana objavljivanja oglasa.

Ukoliko ste zainteresovani da postanete dio uspješnog tima, molimo Vas da dostavite svoju radnu biografiju i motivaciono pismo na adresu:

Prva banka Crne Gore AD Podgorica – osnovana 1901.godine, Bulevar Svetog Petra Cetinjskog br. 141, Podgorica, za Službu ljudskih resursa ili na e-mail adresu: [email protected] sa naznakom – PRIJAVA NA OGLAS ZA POSAO (obavezno navesti poziciju za koju se kandidat prijavljuje).

Napomena: Prilikom razmatranja prijava, prednost će imati kandidati sa prethodnim radnim iskustvom u bankarskim poslovima.

Nepotpune i neblagovremene prijave se neće razmatrati.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

Website: www.prvabankacg.com