Oglasi za posao: Stručni saradnik

Internacionalna kompanija GoodWill Pharma, čija je glavna djelatnost uvoz, distribucija i outsourcing ljekova i dijetetskih proizvoda čiji se kvalitet temelji na najsavremenijim GMP standardima, u želji da unaprijedi poslovanje, raspisuje konkurs za poziciju:

Stručni saradnik

Lokacija: Crna Gora

Opis posla:

  • Redovni radni sastanci sa ljekarima i farmaceutima
  • Predstavljanje programa proizvoda u zdravstvenim ustanovama i apotekama
  • Održavanje promocija i prezentacija
  • Učestvovanje u organizovanju i prisustvovanje na stručnim promotivnim skupovima
  • Pripremanje nedjeljnih izvještaja o aktivnostima

Uslovi:

  • Završen medicinski, farmaceutski ili stomatološki fakultet
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Dobro poznavanje rada na računaru, MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimum 3 godine

Profil traženog kandidata:

  • Posvećenost i odgovornost
  • Preciznost i savjesnost
  • Komunikativnost i profesionalnost

Benefiti:

  • Izazovan i kreativan posao u internacionalnoj kompaniji
  • Dobri uslovi rada i pozitivna radna atmosfera
  • Mogućnost napredovanja
  • Mogućnost stalnog razvoja i stimulativnih primanja
  • Stručno usavršavanje po najvišim standardima

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete:
[email protected]
Kontakt: 069/116-116; 063/229-676

Možete nas pozvati svakog radnog dana 08h-16h
Rok za prijavu: 31.08.2018.

Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove

Check Also

Žugić izabran za predsjednika Odbora direktora Luke Bar

Za predsjednika Odbora direktora Luke Bar na konstitutivnoj sjednici jednoglasno je izabran Vojin Žugić