Oglasi za posao: Vođa tima za potraživanje i provizije

Jedna od najvećih evropskih osiguravajućih kompanija raspisuje oglas za poziciju Vođa tima za potraživanje i provizije. Ukoliko posjedujete radno iskustvo stečeno na računovodstvenim i finansijskim poslovima, prijavite se na oglas:

Vođa tima za potraživanje i provizije

Lokacija: Podgorica

Opis posla:

  • Kreira i upravlja poslovnim procesima vezanim za pritužbe klijenata, upravlja naplatom i knjiženjem premije, upravlja procesom obrade provizije uključujući i obračun, komunikaciju i pritužbe, nadzor i praćenje premije
  • Kontroliše i obavlja aktivnosti vezane za knjiženje transakcionih izvoda uključujući i kreiranje izvještaja
  • Kontroliše i obavlja aktivnosti vezane za neraspoređenu premiju, administrativne zabrane i sl.
  • Kreira izvještaje vezano za obradu provizije uključujući i obračun, komunikaciju i eventualne pritužbe saradnika
  • Pruža podršku klijentima u rješavanju njihovih upita vezano za naplatu i knjiženje premije, status polise i opšte informacije o kompaniji
  • Vodi brigu o pritužbama klijenata
  • Pruža podršku klijentima vezano za web upite uključujući i odgovaranje na dolazne e-mail poruke, upite sa zvanične web stranice društva i sl.

Uslovi:

  • VSS – Ekonomski fakultet
  • Licenca za ovlašćenog računovođu
  • Potrebno radno iskustvo od 5 i više godina u računovodstvu i finansijama
  • Potrebna godina i više iskustva u upravljanju timom

Profil traženog kandidata:

  • Odlične organizacione sposobnosti
  • Preciznost i analitičnost
  • Inicijativa i proaktivnost

Benefiti:

  • Odlični radni uslovi
  • Rad u stabilnoj kompaniji
  • Mogućnost dugoročnog zaposlenja i dobre zarade

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete:

[email protected]
Kontakt: 069/116-116

Možete nas kontaktirati svakog radnog dana 08h-16h
Rok za prijavu: 20.05.2018.

Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove

Check Also

Turska potrošila više od 37 milijardi dolara na izbjeglice

Predsjednik Republike Turske Recep Tayyip Erdogan izjavio je da Turska neće moći sama da se …