Oglasi za posao: Pravnik/Službenik za usklađenost sa propisima

Dodajte komentar

Jedna od najvećih evropskih osiguravajućih kompanija je u potrazi za pravnikom za potrebe sekretarskih poslova. Pozivamo sve kandidate koji imaju iskustva u akcionarskim društvima, preferiraju internacionalni sistem i procedure, da se prijave na oglas:

PRAVNIK/ SLUŽBENIK ZA USKLAĐENOST SA PROPISIMA

Lokacija: Podgorica

Opis posla:

  • Priprema materijala za sjednice Odbora direktora i Skupštine akcionara
  • Izmjene i dopune Statuta i osnivačkih akata Društva
  • Poslovna korespodencija sa relevantnim regulatornim organima i predstavnicima akcionara Društva
  • Praćenje i izvještavanje o usklađenosti poslovanja Društva sa lokalnim zakonodavstvom i usvojenim politikama i standardima Grupe
  • Pružanje podrške i savjeta Upravi Društva za sva bitna pitanja koja se odnose na usklađenost
  • Izrada pravilnika, odluka, procedura i drugih internih akata Društva

Uslovi:

  • Završen pravni fakultet
  • Minimum 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • iskustvo u finansijskim institucijama smatraće se kao prednost
  • Napredno znanje engleskog jezika

Profil traženog kandidata:

  • Analitičnost i sistematičnost
  • Samostalnost i proaktivnost
  •  Razvijene komunikacijske vještine
  • Otvorenost za edukaciju

Benefiti:

  • Dugoročan posao
  • Rad u internacionalnoj kompaniji
  • Edukacije  i okupljanja u inostranstvu

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete:

[email protected]
Kontakt: 069-116-116

Možete nas kontaktirati svakog radnog dana od 08h-16h
Rok za prijave: 10.04.2018.

Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove

Podijeli ovaj članak
Ostavite komentar

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *