Oglasi za posao: Stručni saradnik u farmaceutskoj industriji

Farmaceutska kompanija Hoffmann-La Roche Ltd. traži osobu koja će pokrivati poziciju Stručni saradnik u farmaceutskoj industriji. Ovo je sjajna prilika za osobe koje vole dobro organizovano okruženje sa jasnim pravilima i zaduženjima. Ukoliko ste ambiciozni, želite napredovati i steći nova znanja, aplicirajte za mjesto:

Stručni saradnik u farmaceutskoj industriji

Lokacija: Podgorica

Opis posla:

  • Sprovođenje marketinških aktivnosti u vezi datih proizvoda sa ciljem dostizanja ciljeva i korišćenja resursa na najefikasniji način
  • Postavljanje kratkoročnih, srednjoročnih i dugoročnih ciljeva za date proizvode
  • Razvijanje i održavanje odnosa sa odabranom mrežom spoljnih partnera
  • Partnersko ponašanje i uslužnost prema klijentima

Uslovi:

  • VSS – Farmaceutski fakultet, Medicinski fakultet ili Stomatološki fakultet
  • Potrebno prethodno radno iskustvo do 3 godine na klinici, drugoj farmaceutskoj kompaniji, prodaji, apoteci

Profil traženog kandidata:

  • Komunikativna i proaktivna osoba
  • Stabilna i fokusirana osoba
  • Dobro organizovana i odgovorna osoba

Benefiti:

  • Obezbijeđen službeni automobil
  • Mogućnost dobre zarade
  • Rad u poznatoj  i stabilnoj kompaniji

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete: [email protected] Kontakt: 069/116-116

Možete nas pozvati svakog radnog dana 08h-16h
Rok za prijavu: 12.02.2018.
Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove