Oglasi za posao: Stručni saradnik u farmaceutskoj industriji

Farmaceutska kompanija Hoffmann-La Roche Ltd. traži osobu koja će pokrivati poziciju Stručni saradnik u farmaceutskoj industriji. Ovo je sjajna prilika za osobe koje vole dobro organizovano okruženje sa jasnim pravilima i zaduženjima. Ukoliko ste ambiciozni, želite napredovati i steći nova znanja, aplicirajte za mjesto:

Stručni saradnik u farmaceutskoj industriji

Lokacija: Podgorica

Opis posla:

  • Sprovođenje marketinških aktivnosti u vezi datih proizvoda sa ciljem dostizanja ciljeva i korišćenja resursa na najefikasniji način
  • Postavljanje kratkoročnih, srednjoročnih i dugoročnih ciljeva za date proizvode
  • Razvijanje i održavanje odnosa sa odabranom mrežom spoljnih partnera
  • Partnersko ponašanje i uslužnost prema klijentima

Uslovi:

  • VSS – Farmaceutski fakultet, Medicinski fakultet ili Stomatološki fakultet
  • Potrebno prethodno radno iskustvo do 3 godine na klinici, drugoj farmaceutskoj kompaniji, prodaji, apoteci

Profil traženog kandidata:

  • Komunikativna i proaktivna osoba
  • Stabilna i fokusirana osoba
  • Dobro organizovana i odgovorna osoba

Benefiti:

  • Obezbijeđen službeni automobil
  • Mogućnost dobre zarade
  • Rad u poznatoj  i stabilnoj kompaniji

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete: [email protected] Kontakt: 069/116-116

Možete nas pozvati svakog radnog dana 08h-16h
Rok za prijavu: 12.02.2018.
Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove

Check Also

Bivšem viceguverneru CBCG određen pritvor do 72 sata

Bivšem viceguverneru Centralne banke Crne Gore Veliboru Miloševiću koji je danas uhapšen po nalogu Specijalnog …