Oglasi za posao: Šef računovodstva

Poznata građevinska kompanija, koja svojim klijentima nudi usluge inženjeringa, građenja i projektovanja svih vrsta objekata u oblastima visokogradnje i niskogradnje raspisuje oglas za poziciju šefa računovodstva. Ukoliko posjedujete radno iskustvo stečeno na računovodstvenim poslovima u real estate oblasti ili građevini, prijavite se za radno mjesto:

Šef računovodstva

Lokacija: Podgorica

Opis posla:

  • U okviru računovodstva kupaca vrši fakturisanje robe i usluga na bazi podataka dobijenih od strane prodajne službe i usaglašeno izdatim otpremnicama
  • Redovno prati i usaglašava stanje kupaca sa finansijskim knjigovodstvom, pogotovu sa stanovišta dospjeća roka naplate potraživanja, te evidencije i obračuna izlaznog PDV-a
  • Obračun poreza na dodatnu vrijednost, sastavljanje mjesečne prijave, dostavljanje Poreskoj upravi (PDV-2)
  • Vođenje poreskih evidencija
  • Obračun zarada zaposlenih, obustave od zarada, isplata i knjiženje istih
  • Dostavljanje Poreskoj upravi mjesečnog izvještaja o isplaćenim zaradama
  • Obračun ugovora o djelu i autorskih honorara
  • Plaćanje elektronski sa računa domaćih banaka, knjiženje svih izvoda banaka, kako redovnih tako i deviznih
  • Izrada završnih računa: bilansa stanja, bilansa uspjeha, statističkih aneksa, tokova gotovine, poreskih bilansa i poreskih prijava poreza na dobit
  • Izrada periodičnih bilansa za potrebe dobijanja kredita
  • Praćenje i usaglašavanje sa računovodstvenom zakonskom regulativom, praćenje i usaglašavanje sa poreskim propisima
  • Obavlja i druge poslove po nalogu izvršnog direktora
  • Priprema izvještaja za menadžment
  • Analiza i prezentovanje podataka iz računovodstva menadžmentu

Uslovi:

  • VSS – Ekonomski fakultet
  • Sertifikat ovlašćenog računovođe
  • Potrebno radno iskustvo 5 – 7 godine na istim poslovima
  • Potrebno iskustvo u knjiženju građevinskih projekata, objekata i nekretnina

Profil traženog kandidata:

  • Odlične organizacione sposobnosti
  • Preciznost i analitičnost
  • Inicijativa i proaktivnost

Benefiti:

  • Odlični radni uslovi
  • Rad u stabilnoj kompaniji
  • Mogućnost dugoročnog zaposlenja i dobre zarade

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete [email protected] Kontakt: 069/116-116

Možete nas kontaktirati svakog radnog dana 08h-16h

Rok za prijavu: 15.02.2018.

Za poziciju će biti razmatrani samo oni kandidati koji ispunjavaju uslove