Oglasi za posao: Prva banka Crne Gore zapošljava

Prva banka Crne Gore AD Podgorica – osnovana 1901. godine

oglašava slobodno radno mjesto

MENADŽER ZA POSLOVANJE SA STANOVNIŠTVOM I PRIVREDOM U FILIJALI BERANE – 1 IZVRŠILAC

I Uslovi:

  • VII stepen, VSS, Ekonomski ili Pravni fakultet;
  • 2 godine radnog iskustva;
  • Znanje engleskog ili drugog stranog jezika;
  • Napredno poznavanje rada na računaru;

II Opis poslova:

  • sve poslovne relacije Banke, razvoj novih poslovnih aktivnosti i kreditni zahtjevi sa fizičkim i pravnim licima, uključujući one koji već postoje u okviru mreže filijala;
  • ispunjavanje ciljeva profitabilnosti za kreditni portfolio fizičkih i pravnih lica (svi kreditno garantni proizvodi) kao i za ostale nekreditne bankarske proizvode sa fizičkim i pravnim licima;
  • primanje, analiza i obrada kreditnih zahtjeva;
  • procjena rizičnost odobrenja i adekvatnost obezbjeđenja kredita;
  • analiza boniteta klijenta i procjena kreditne sposobnosti i mogućnosti redovnog vraćanja kreditnih sredstava, prije odobrenja kredita;
  • periodična provjera finansijskih podataka i knjiga klijenata – pravnih lica;
  • kreiranje i potpisivanje sa ovlašćenim licem filijale ugovora o kreditu do iznosa odobrenog aktima Banke;
  • primanje i obrada zahtjeva za izdavanje garancija i upućivanje predloga na odlučivanje nadležnom organizacionom dijelu Banke u skladu sa aktima Banke;
  • pokretanje postupka prinudne naplate na teret sredstava obezbjeđenja u slučaju neredovnog izmirenja kredita;
  • analiza postojećih i novih klijenata;
  • prijem dokumentacije za otvaranje i zatvaranje tekućih računa pravnih lica;
  • kontrola ispravnosti dokumentacije za otvaranje računa;
  • poslovi zastupanja u osiguranju.

Mjesto rada: Berane

Rok za prijavljivanje kandidata je 5 (pet) dana od dana objavljivanja oglasa.

Ukoliko ste zainteresovani da postanete dio uspješnog tima, molimo Vas da dostavite svoju radnu biografiju i motivaciono pismo na adresu:

Prva banka Crne Gore AD Podgorica – osnovana 1901.godine, Bulevar Svetog Petra Cetinjskog br. 141, Podgorica,  za Službu ljudskih resursa ili na e-mail adresu: [email protected]  sa naznakom – PRIJAVA NA OGLAS ZA POSAO.

Napomena: Prilikom razmatranja prijava, prednost će imati kandidati sa prethodnim radnim iskustvom u bankarskim poslovima.

Nepotpune i neblagovremene prijave se neće razmatrati.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.