Oglasi za posao: Prodavac/čica

Dodajte komentar

Tražimo prodavce za lanac luksuznih trgovačkih radnji! Svi koji su ljubazni, uslužni i srdačni, bez obzira na radno iskustvo, mogu se prijaviti na oglas:

Prodavac/čica

Lokacija: Budva

Opis posla:

  • Prijem i izlaganje robe;
  • Pripremanje izloga;
  • Prijem i usluživanje kupaca;
  • Zaključivanje prodaje;
  • Rad na kasi.

Uslovi:

  • SSS;
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika;
  • Radno iskustvo nije neophodno.

Profil traženog kandidata:

  • Uslužnost;
  • Proaktivnost;
  • Odmjerenost;
  • Srdačnost.

Benefiti:

  • Odlični radni uslovi;
  • Mogućnost zaposlenja na duži vremenski period;
  • Rad u jednom od najvećih trgovačkih lanaca.

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete: [email protected]

Možete nas kontaktirati svakog radnog dana 08h-16h
Kontakt: 069/150-729; 069/145-290

Rok za prijave: 25.09.2017.

Podijeli ovaj članak
Ostavite komentar

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *