Oglasi za posao: Inženjer elektronike

Jedna od vodećih kompanija na crnogorskom tržištu sa dugogodišnjim iskustvom igara na sreću raspisuje oglas za elektroničara.Potrebno radno iskustvo! Ukoliko ste odgovorni, vrijedni, marljivi, prijavite se na oglas za posao

Inženjer elektronike

Lokacija: Podgorica

Opis posla:

  • Servis i održavanje automata za igre na sreću;
  • Defektaža kvarova i popravka na terenu;
  • Svakodnevno praćenje tehničke ispravnosti u Automat klubovima.

Uslovi:

  • Poželjna je visoka stručna sprema (ing. Elektrotehnike);
  • Poželjno je iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • Iskustvo u upravljanju sa timom;
  • Dobro poznavanje engleskog (i drugih) jezika;
  • Dobro poznavanje rada na računarima;
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Profil traženog kandidata:

  • Dobro organizovana;
  • Precizna i efikasna osoba;
  • Izražene komunikacione vještine;
  • Odgovornost
  • Timski duh.

Benefiti:

  • Mogućnost dobre zarade;
  • Mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja;
  • Ugodno radno okruženje.

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete: [email protected]

Kontakt: 069/116-116; 063/229-676