Kako izgleda privatni klub za milionere?

Oko osam miliona ljudi na godišnjem nivou posjete Havaje… ali, ipak, veoma mali broj tih ljudi može uživati u svim pogodnostima Kohanaiki, ekskluzivnog kluba koji se ovde nalazi.

Sa godišnjom članarinom od 25.000 dolara i jednokratnom uplatom za prijem u klub od 150.000 dolara, ovaj klub svojim posjetiocima nudi brojne aktivnosti i lokacije u kojima mogu uživati. Članovi kluba mogu kupiti gotove, u potpunosti opremljene vikendice, ili ih mogu sami napraviti i dizajnirati.

“Naši članovi su veoma prefinjena grupa ljudi. Ovo svakako nije prvi privatni klub čiji su oni član i definitivno nije prva vikendica koju posjeduju”, rekao je Džordž Punus u skorašnjem intervjuu. “Oni su iskusili najfinije stvari koje im život može ponuditi i dobro znaju šta je to luksuz”.

Ovog puta, mi vam dajemo priliku da zavirite u ovaj klub i otkrijete šta on to sve nudi i čime mami bogataše, biznismene, sportiste i poznate ličnosti.

Kohaniki je okružen poljima lave, bijelim pješčanim plažama i blistavo plavim vodama. Naravno, posjeduje svoj golf teren, kao i privatne plaže koje nude vrhunske pogodnosti.

Trenutno, ovaj klub ima oko 140 vlasnika nekretnina među svojim članovima, a maksimalno ih može biti 380. Jedan od najnovijih modela vikendica koje su ovde u ponudi je Hinahina rezidencija, koja ima četiri spavaće sobe i oko 250 m2 prostora. Sve vikendice imaju svoju terasu nadomak bazena, moderne, ali ipak tradicionalno havajske završne detalje. Takođe, dio ovih rezidencija su i tuševi na otvorenom.

“Ove vile su personalizovane koliko god da je to bilo moguće. Naši članovi su oduševljeni činjenicom da kada dolaze ovde na odmor, sa sobom treba da ponesu samo četkicu za zube”, rekao je Punus.

Kao što smo već rekli, članovi mogu da izgrade i svoje kuće, koje moraju biti u skladu sa standardima koje propisuje ovaj klub.

Pored toga, u Kohanaiki klubu upravo je kompletirana konstrukcija klupske rezidencije, koja je koštala oko 65 miliona dolara, a nudi oko 6.500 m2 prostora ispunjenih pogodnostima u kojima članovi mogu zajedno uživati.

Pored navedenih pogodnosti, dio ovog kluba su i vinski podrumi i ormarići, u kojima članovi mogu bezbjedno držati flaše svog omiljenog vina. Takođe, ovdje se često organizuju i degustacije specijalnih sorti u društvu vlasnika vinarija, od kojih su mnogi i sami članovi ovog kluba.

Naravno, jedan ovakav klub ne bi bio potpun kada ne bi imao spa centar. Tretmani u spa centru djelo su Trejsi Li, koja je vlasnica TLee Spas koji su popularni u čitavom svijetu.

Ovdje možete uživati i u bioskopu i kuglani, a na raspolaganju su vam i loža za ljubitelje cigara i soba za poker.

Check Also

Apple Irskoj počeo počeo da vraća 13 milijardi poreza

Tehnološka kompanija Apple postigla je ugovor s irskom Vladom da će za nekoliko nedjelja početi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *