Oglasi za posao: CKB zapošljava Menadžera za velika i srednja preduzeća

Crnogorska komercijalna banka AD Podgorica raspisuje oglas za prijem na radno mjesto:

Menadžer za velika i srednja preduzeća

Uslovi

  • VSS – Ekonomski fakultet
  • Odlično poznavanje engleskog jezika, pisanje i konverzacija
  • Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office paket)
  • Opis posla i odgovornosti
  • Stalna komunikacija sa klijentima
  • Pripremanje kvalitetnih predloga za tijela koja donose odluke u banci
  • Korespodencija i izvršenje potreba klijenata iz dodijeljenog portfolija
  • Sveobuhvatni monitoring i kontrola dodijeljenog portfolija
  • Sprovođenje odluka nadređenih i komiteta
  • Sakupljanje i pružanje informacija o klijentima za nadređene i komitete banke
  • Iskustvo u pregovaranju
  • Stalni rad na sticanju klijenata

Radni odnos na određeno vrijeme do povratka zaposlene sa porodiljskog odsustva

Kako aplicirati:

Potrebno je da biografiju, motivaciono pismo i skeniranu diplomu o stečenoj stručnoj spremi dostavite Direkciji za ljudske resurse Crnogorske komercijalne banke a.d. Podgorica na adresu [email protected] najkasnije do 27.03.2016. godine na engleskom jeziku.

Obavezno je da u predmetu (subject-u) e-mail-a navedete: Menadžer za velika i srednja preduzeća.

Nekompletne i poštom pristigle prijave neće biti uzete u obzir.

Samo kanditati koji uđu u uži izbor biće pozvani na intervju.